שוטרים ומתחבאים: שוטרי סיור מתחנת משטרת מרחב איילון נזקקו לתרגיל מחבואים פשוט על מנת לעצור נער בן 17 שעמד בראש חבורת צעירים שהפריעו את מנוחת הלילה של שכניהם.

בואו להצטרף לעמוד הפייסבוק של "ידיעות השפלה"

בשעות הלילה המאוחרות שבין יום ראשון לשני השבוע, נקרא צוות הסיור לטפל באירוע הקמת רעש עליו התלוננו מספר שכנים מבניין מגורים במרכז העיר.
לדברי השוטרים, מאז מקרה הרצח של גדי ויכמן בידי צעיר בבאר שבע על רקע רעש שגרמו הצעיר וחבריו, אינם מקלים ראש בשום הודעה על הפרעת מנוחה בשכונות מגורים. הם הגיעו לדירה ממנה בקע הרעש, אך כאשר עמדו בחדר המדרגות, היה המקום שקט.

מכיוון שלשכנים לא נגרמה כל הפרעה, עזבו השוטרים את הבניין, אך לאחר חצי שעה נקראו שוב לטפל ברעש הבוקע מהדירה, ושוב, חזר הסיפור. שקט מופתי בחדר המדרגות שבעקבותיו השוטרים עוזבים את המקום.

שעה קלה לפני סיום מועד המשמרת שלהם נקראו השוטרים בשלישית לבניין המגורים, אולם כמו בפעמיים הראשונות, הגיעו לקומה ממנה בקע הרעש על פי תלונות השכנים, אך המקום שוב היה שקט.

אחד משוטרי הצוות, שהתעייף מהקריאות החוזרות ונשנות לדירה, החליט לבצע תרגיל. הוא דפק על דלת הדירה ולאחר שלא נענה, החליט להתחבא בפינת חדר המדרגות.

כעבור מספר דקות של שקט נפלו הנערים בפיתיון שטמנו להם השוטרים. הם הדליקו את מכונת הקריוקי שגרמה לרעש המטריד והחלו לשיר בקולי קולות, מבלי להתחשב בשכנים או בעובדה שמדובר בשעת לילה מאוחרת.

בשלב זה הורו השוטרים לבני הנוער לפתוח את הדלת, אך נתקלו בסירוב ואף באיום מצידו של אחד הנערים שקרא לעבר השוטרים: "אם תיכנסו לדירה אתאבד".

אביו של הנער, שהוזעק למקום על ידי השוטרים, פתח עבורם את הדלת. שלושת הנערים ששהו בדירה נעצרו מיד לחקירה בתחנת המשטרה.