רוקדת עם העובדים: עשרות מעובדי עיריית בת ים ששהו בשבוע שעבר בבית מלון בעכו במסגרת נופש מיוחד לעובדים, הופתעו לגלות אורחת מיוחדת: הרקדנית רינה גרינשפון, שותפתו של ראש העירייה, שלומי לחיאני, לתוכנית הטלוויזיה "רוקדים עם כוכבים".

בואו להצטרף לעמוד הפייסבוק של "ידיעות השפלה"

גרינשפון, מספרים עובדי עירייה ששהו בנופש, הגיעה לבית המלון בשעות הצהריים המאוחרות של היום השני לשהותם במקום, ונשארה עד לסיומו של נופשון העובדים, בשעות הערב שלמחרת.

אחד מעובדי העירייה מספר כי בכל פעם שעובדים יוצאים לנפוש במלון מגיע לחיאני לבקרם, וכך היה גם הפעם, אלא שבהזדמנות זו, כאמור, נלוותה אליו גרינשפון, והשניים, כך על פי עדויות עובדי המלון, בילו שעות רבות באימונים על ריקודיהם לתוכנית.

לדברי העובד, לחיאני הציג את גרינשפון בפני הנוכחים וסיפר כי הגיעה עמו למקום על מנת לאמן אותו. "חלק מאיתנו חשבו שזה ממש לא לעניין", אומר העובד. "ראשית כי מדובר בנופש עובדים, והיא לא ממש עונה להגדרות של עובדת עירייה. זו הרי פעילות שמיועדת לעובדים, ופרט לכיף מתעסקים כאן גם בענייני שגרה ועבודה. עצם העובדה שרינה הייתה איתנו לא נראית כל כך טוב, וחבל".

עובדים אחרים היו קצת פחות ביקורתיים באשר לביקורה של גרינשפן במלון. אחת העובדות אף העלתה את תמונתה מחובקת עם לחיאני בלובי בית המלון לדף הפייסבוק שלה, וכתבה: "תדעו לכם ששלומי נמצא כאן במלון, והוא עובר אימונים מפרכים".

"מי שיצא נגד העובדה שרינה הייתה במלון עשה זאת מתוך צרות עין", טוענת עובדת עירייה. "איני רואה בכך בעיה. גם לראש עירייה שנמצא בנופש, מותר לכייף".

העירייה בתגובה: "ראש העירייה השתתף בכנס, והתאמן במהלך הערב".

גרינשפון מסרה בתגובה: "הגעתי לבית המלון והתאמנתי עם שלומי. איני רואה בכך בעיה משום שהוא היה במקום יומיים לפני שידור התוכנית והיינו מוכרחים להתאמן".