סגרה את זה איתם: תלמידים בכיתה י"א באחד מבתי הספר התיכונים בבת ים מצאו דרך מקורית אם כי לא סימפטית במיוחד להיפרד ממורתם: כמה מהם נעלו את המורה בכיתה למשך דקות ארוכות, ורק לאחר תחנונים רבים מצידה שיחררו אותה.

בואו להצטרף לעמוד הפייסבוק של "ידיעות השפלה"

המורה החליטה, משום מה, שלא להתלונן על התלמידים בפני הנהלת בית הספר ולא להגיש נגדם תלונה במשטרה.
האירוע החריג התרחש לפני כשלושה שבועות, ימים ספורים לפני יציאתם של תלמידי בית הספר לחופשת הקיץ.

התלמידים, שביקשו למתוח את אחת המורות - דווקא אחת האהודות יותר בשכבת י"א בבית הספר - הודיעו לה כי מצפה לה הפתעה בחדר הכיתה, והזמינו אותה להיכנס ולגלות במה מדובר.

"החבר'ה אמרו למורה שיש לה משהו על השולחן והיא אמרה להם שתיגש לבדוק מה זה", מספר אחד התלמידים שהיה שותף למעשה. "ברגע שהיא התפנתה והלכה לכיתה, עקבו אחריה כמה תלמידים, ורגע אחרי שנכנסה לכיתה נעלו את הדלת עם מפתח".

לאחר ביצוע התעלול עזבו התלמידים את המסדרון ויצאו לחצר בית הספר, שמחים וטובי לב על שמורתם כלואה בכיתה ואין לה כל דרך לצאת ממנה. המורה קראה בשמם של התלמידים מספר פעמים וביקשה שיפתחו לה את הדלת, אך רק כעבור דקות ארוכות הסכים אחד מהם לשחררה מהכיתה הנעולה.

המורה, מספרים התלמידים, כעסה מאוד, אך בחרה שלא לערב את הנהלת בית הספר ולא לדרוש נקיטת הליכים משמעתיים נגד התלמידים. "היא יצאה מהכיתה קצת עצבנית", מספר אחד התלמידים שנכח במקום, "אבל אחרי שאמרנו לה שזה מאהבה היא נרגעה ואפילו חיבקה חלק מאיתנו. היא הייתה ממש בסדר".

לדברי התלמידים, אילו היה מדובר במורה אחרת אין להם ספק שמעשה הקונדס היה מסתיים באופן הרבה פחות נעים עבורם. "היו חברים בכיתה שידעו על העניין וממש כעסו על הכוונה לעשות את הקטע", מספר אחד התלמידים, "אבל בסוף החלטנו ללכת על זה.

"זה אמנם חסר טעם ולא יפה, אבל מצד שני היה יכול להיות הרבה יותר גרוע. טוב שזה נגמר איך שזה נגמר. בשורה התחתונה, לא הייתה ליוזמי האירוע כוונה רעה, וכנראה שהמורה הבינה את זה".

המורה סירבה להגיב לדברים.

מעיריית בת ים נמסר בתגובה: "המקרה אינו מוכר לנו ולא הובא לידיעתנו".