חובב קטינות אלים: חוקרי משטרת מרחב איילון עצרו ביום שישי שעבר תושב בת ים בן 29 בחשד שתקף אישה תושבת העיר שסירבה לבקשתו החריגה לצאת לבילוי עם בתה, מכיוון שהיא רק בת 13.

בואו להצטרף לעמוד הפייסבוק של "ידיעות השפלה"

על פי עדותה של האם בת ה־36, הצעיר, המתגורר בבניין שבו גרות היא ובתה, התדפק על דלת דירתן, ביקש לשוחח עימה וסיפר לה כי ברצונו להיות בן הזוג של בתה. האם המופתעת הבהירה לצעיר מיד כי מכיוון שבתה עדיין ילדה, היא מסרבת בתוקף לקיומו של קשר שכזה.

הצעיר, שלא היה מרוצה מתשובתה של האם, המשיך והטריד אותה בעניין, ולדבריה התקשר לביתה ללא הרף והשאיר עשרות הודעות במשיבון בבית ובטלפון הנייד שלה, בהן ביקש להעביר מסר אחד ויחיד: "אני רוצה את הבת שלך".

ביום שישי שעבר התקשר הצעיר לאם וביקש ממנה להגיע לדירתו. האם, שהחליטה לשים קץ להטרדותיו, נכנסה לדירתו וביקשה ממנו, באופן נחרץ, לחדול ממעשיו. בתגובה היכה הצעיר את האם בפניה, כך על פי החשד, וגרם לה לשבר בארובת העין. האם המבוהלת נמלטה מהדירה בריצה והזעיקה למקום מכר שלה, שהמתין באותה העת בדירתה.

על פי החשד, כשעלה המכר לדירת הצעיר וביקש לדעת מדוע תקף את האם, הותקף גם הוא ונגרם לו שבר באפו.
לאחר שקיבלו טיפול רפואי בבית החולים "וולפסון", הגישו האם והמכר תלונה במשטרה כנגד הצעיר. הוא נעצר עוד באותו הערב ומעצרו הוארך. בימים הקרובים יוגש נגדו כתב אישום בגין תקיפה.