"מודה, התבלבלתי ונכנסתי לרכב הלא נכון". כך ניסה צעיר בן 29 מבת ים לתרץ את פריצתו למכונית וניסיונו לגנוב אותה. הצעיר, שנתפס כשהוא יושב במושב הנהג במכונית באחד מרחובות העיר, ניסה בתחילה לשכנע את שוטרי הסיור שביקשו ממנו להזדהות כי הרכב שייך לו. זאת, מבלי שידע שעובר אורח שהבחין בו פורץ לכלי הרכב היה זה שהזמין את השוטרים למקום.

הגנב לשוטרים: כובע הגרב נפל עליי
הצטרפו ל"ידיעות השפלה" בפייסבוק

האירוע התרחש בסוף השבוע שעבר, בעת שהולך רגל שצעד ברחובות העיר הבחין באדם הנכנס למכונית חונה לאחר שפתח את דלתה באמצעות חפץ חד. האזרח הערני הזעיק למקום את שוטרי הסיור של משטרת מרחב איילון, שהגיעו לזירת ההתרחשות בתוך דקות ספורות.

השוטרים פנו אל החשוד בפריצה, ביקשו ממנו לצאת מהרכב, אבל הוא השיב כי אינו יכול להישמע להוראתם מכיוון שעליו לעזוב את המקום במהירות. כאשר ביקשו השוטרים שיציג בפניהם מסמכי בעלות על הרכב ותעודה מזהה, סגר הצעיר את חלון הרכב והתכוון להתחיל בנסיעה. בשלב זה חסם אחד השוטרים את הרכב בגופו, בעוד עמיתו מורה לצעיר לדומם את מנוע הרכב.

לאחר שיצא מהמכונית, המשיך החשוד לנסות את מזלו, וטען, כאמור, כי נכנס לכלי הרכב בטעות, כי חשב שזו המכונית שלו. הוא נעצר וחקירתו תימשך בימים הקרובים.