צעירה בשנות השלושים לחייה, שניסתה בתחילת השבוע לשים קץ לחייה בטביעה בים, ניצלה הודות לערנותם של מתרחץ ומצילי חוף הים בבת ים. המצילים הבחינו בצעירה נסחפת בזרם, סמוך לחוף ריביירה בעיר, לאחר שראו אותה נחבטת בסלעים הסמוכים לשובר הגלים. במהלך פעולת החילוץ, הופתעו לגלות חפץ קשור לצווארה של הצעירה הטובעת. לאחר שנמשתה מהמים, התברר למצילים כי מדובר בבקבוק זכוכית ובו מכתב פרידה שכתבה למכריה.

האם הטביעה את בנם, האב פותח דף חדש
הצטרפו ל"ידיעות השפלה" בפייסבוק

האירוע יוצא הדופן התרחש בסביבות השעה שמונה בבוקר של יום ראשון השבוע. על אף השעה המוקדמת יחסית, היה החוף מלא במתרחצים רבים שביקשו לנצל את שעות הבוקר הקרירות יחסית לרחצה. בשלב מסוים הסב אחד המתרחצים את תשומת ליבם של מצילי החוף לעובדה שצעירה, השוהה בחלקו הצפוני של החוף, האסור לרחצה, נסחפת עם הזרם, ונראה כי חושיה מעורפלים והיא עומדת לטבוע. המצילים מיהרו אל האזור, ותוך כדי ריצה קראו לעבר הצעירה, אך כאשר הבינו כי היא אינה שומעת אותם, זינקו למים במטרה להצילה.

המצילים שבו לחוף כשהצעירה ההמומה בידיהם. כאשר שאלו אותה מדוע תלתה בקבוק זכוכית על צווארה, הסבירה כי ניסתה לשים קץ לחייה וכי הניחה בתוך הבקבוק מכתב שכתבה, על מנת שבמידה וניסיון ההתאבדות שלה יצליח, ידעו קרוביה מדוע ביצעה את הצעד הקיצוני.

"היא הייתה מאוד מבולבלת ונסערת ולא ממש ידעה להסביר מדוע ניסתה להתאבד", סיפר אחד הנוכחים במקום. "היה מזל גדול שהבחינו בה, כי למרות שהמים רדודים יחסית, הראש שלה נחבט בסלעים והיא הייתה עלולה לטבוע. היא נראתה מוזר מאוד, במיוחד עם הבקבוק שחובר לה בחוט לצוואר".

לאחר שהרגיעו אותה מעט, הזעיקו מצילי החוף למקום את שירותי ההצלה, שפינו את הצעירה לקבלת טיפול רפואי.