בני משפחתו של צעיר בן 28 שמתגורר עם הוריו בבית פרטי באחת משכונותיה הצפוניות של בת ים, הגישו השבוע תלונה במשטרה כנגד בנם, בטענה כי גנב רכוש השייך להם והיה מאוחסן בחצר הבית.

גנב מחברו מפתח ומסרו לכנופיית פורצים
הצטרפו ל"ידיעות השפלה" בפייסבוק

לפני מספר שבועות הבחין אבי המשפחה, כי עמודי מתכת ופסולת ברזל נוספת שאסף במשך שנים, שאותם ריכז באחת מפינות החצר, החלו להיעלם. לטענת בני המשפחה, בעשר הזדמנויות שונות נעלמו עשרות עמודי ברזל קטנים, שהיו בעבר חלק מהגדר שהקיפה את חצר הבית, וכן חלקי מתכת ואלומיניום אחרים.

אב המשפחה, שביקש להקשות על הגנב, נעל חלק מהרכוש שצבר במחסן הבית, והחביא בחצר פריטי מתכת נוספים. אך גם לאחר שעשה זאת, המשיכו להיגנב חלקי מתכת מהחצר.

בניסיון להילחם בתופעה, הציבו בני המשפחה שני כלבים אימתניים בחצר, בתקווה כי ירתיעו את הגנב מלהתקרב לבית, אולם מעשי הגניבה, שלטענת בני המשפחה התבצעו בשעות הלילה המאוחרות, לא נפסקו גם אז.

לפני כשבועיים, בעודו פוסע בשכונה, פגש אב המשפחה בשכן וותיק, שסיפר לו כי לילה לפני כן הבחין בבנו הבכור, צועד ברחוב ונושא עימו מספר עמודי מתכת.
האב המופתע שב לביתו והמתין לבואו של הבן. כאשר פגש אותו, ביקש לברר עימו האם ייתכן כי הוא אחראי להוצאת עמודי הברזל משטח החצר. בתחילה הכחיש הבן כל קשר למעשים שיוחסו לו על ידי אביו, אך מספר שעות לאחר מכן, כשהאב עימת אותו עם השכן שהבחין בו, נשבר הבן והודה כי הוא אחראי לגניבת הרכוש מהחצר.

למרות שמדובר בבן משפחה, וכנראה במטרה למנוע ממנו מלבצע את מעשיו פעם נוספת בעתיד, פנו הוריו למשטרה, בתקווה כי צעד זה יפחיד מעט את בנם.