אתי ימין, המופקדת על נושא שיבוץ ילדי בת ים בגני הילדים, הותקפה על פי החשד בידי אם בת 31, תושבת העיר, שהגיעה למשרדי האגף על מנת לברר פרטים בנוגע לרישום בתה לגן הילדים.

הילד קילל, האם הרביצה לו עם עיפרון
הצטרפו ל"ידיעות השפלה" בפייסבוק

האירוע החריג התרחש לפני כשבועיים, כשהאם הגיעה למשרדה של ימין ומחתה על שיבוץ בתה לקראת שנת הלימודים הקרובה. היא המתינה בסבלנות לתורה להיפגש עם ימין, וכשהגיע נכנסה למשרדה ומחתה על שבתה שובצה לגן ילדים המרוחק ממקום מגוריה.

לדברי נוכחים במקום, כשהשיבה ימין לאם כי אין באפשרותה לסייע לה, התפתח בין השתיים עימות קולני וחריף, שבשיאו תקפה לכאורה האם את ימין באגרופים.
עובדי האגף והורים אחרים שנכחו במקום הפרידו בין השתיים, הרגיעו את ימין הנסערת והכניסו את האם לחדר צדדי. במקביל, הוזעק למקום צוות סיור של משטרת מרחב איילון, והשוטרים עיכבו את האם החשודה לחקירה בתחנת המשטרה העירונית.בעקבות התקרית האלימה, התקשו עובדות אחרות באגף לחזור לעבודתן. "המצב מפחיד, במיוחד בימים האלה כשההורים מקבלים את השיבוצים שלהם לשנת הלימודים", מספרת אחת מעובדות האגף. "לא מעט הורים מגיעים לכאן נסערים ונרעשים ויש להם טענות על מה שהעירייה החליטה".

לדברי עובדים באגף, חלק מההורים אינם מוכנים לקבל בשום אופן את ההחלטות שהתקבלו בעניין ילדיהם. "כמעט לכל הורה שני יש בקשה מיוחדת שהילד שלו ישובץ בגן מסוים או שיהיה עם גננת ספציפית", אומר אחד מהם. "אנחנו באמת משתדלים להתחשב, אבל זה לא תמיד מצליח, כי אי אפשר לעזור לכולם".

מחזיקת תיק החינוך העירוני, אסתר פרון, התייצבה לצדה של ימין, ואמרה: "אתי עושה עבודה קשה, בתנאים לא קלים בכלל. חבל מאוד שמקרים מסוג זה קורים. אני מגנה בתוקף כל תופעה שכזאת ומקווה שמקרים כאלה לא יישנו".

מהעירייה נמסר בתגובה: "עובדי עיריית בת ים הם הכח המניע למהפכה המתחוללת בעיר ופועלים מתוך תודעת שירות גבוהה למען התושבים. מבדיקה שנערכה, לא אירע כל אירוע כמתואר".

ממשטרת מחוז תל אביב נמסר בתגובה: "ניידת סיור של המרחב הגיעה למשרדי אגף החינוך בעיריית בת- ים לאחר שהתקבל דיווח על תקיפה שאירעה במקום. עובדת העירייה והצעירה עוכבו לתחנת המשטרה העירונית, אך מכיוון שהשתיים סירבו להגיש תלונות זו כנגד זו, נסגר תיק החקירה בנושא".