שליחי פיצריות מאזור השפלה לא העלו על דעתם שמשמרת שגרתית, שכוללת שליחויות בחולון וראשון לציון, תסתיים בשוד באישון לילה על ידי שלושה צעירים. לפי כתב אישום שהוגש השבוע נגד שלושת המעורבים, תושבי בת ים בני 24-18, הם מצאו דרך יצירתית להרוויח" כסף - על ידי שדידת שליחים שהיו בדרכם למסור משלוחי מזון.

שודד יקר הייתי רוצה לתת לך כסף אבל אין
הצטרפו ל"ידיעות השפלה" בפייסבוק

השוד הראשון התרחש לפני כשבועיים, כאשר השלושה התנפלו על שליח שהגיע לרחוב התנאים בחולון. הם ניגשו אל השליח כששב לקטנוע שלו, אחד מהם אחז בצווארו וחנק אותו, ואילו השניים האחרים דרשו ממנו לתת להם את כספו, את מכשיר הטלפון שלו, ותיק צד שהכיל מאות שקלים.

ככל הנראה, לאחר הצלחת השוד נפתח לשלושה התאבון והם התקשרו לסניף פיצה 'פרגו' בראשון לציון, והזמינו מגש. כשהשליח הגיע, ארבו לו השודדים, אחד מהם פקד עליו לתת לו את תיק הכסף, ואחר איים עליו כי אם ינסה להתנגד, ידקור אותו. השליח המבוהל עשה כפי שהתבקש ונמלט מן המקום. בכתב האישום נטען כי למחרת הזמינו השלושה משלוח מסניף 'דומינוס פיצה' בתל אביב, ושוב תקפו את השליח שהגיע למסור להם את המשלוח.

שופט בית המשפט המחוזי בתל-אביב יפו האריך את מעצרם עד תום ההליכים.

עורך הדין של אחד הנאשמים, צדוק חוגי, מסר בתגובה: "מדובר במעצר בלתי חוקי של הלקוח שלנו. האליבי שלו לא נבדק עד תום על ידי המשטרה, שערכה חקירה רשלנית, סירבה לעשות מסדר זיהוי למרות בקשתנו, ואני מאמין שבמהלך המשפט נוכיח את חפותו".