תושבת בת ים בת 47 יצאה מביתה השבוע והתכוונה לנסוע לעבודתה, אך נדהמה לגלות כי צמיגי רכבה נוקבו. תדהמתה רק גברה כשגילתה פתק שהודבק לשמשה הקדמית של רכבה ובו איומים מרומזים על חייה.

לוד: יהודיה חולצה מהשטחים אחרי 28 שנה
הצטרפו ל"ידיעות השפלה" בפייסבוק

אחרי שהאישה התלוננה על המקרה בתחנת משטרת מרחב איילון, הגיעו למקום שוטרי המחלקה לזיהוי פלילי של המרחב. במקביל לאיסוף ממצאים מהזירה, גבו חוקרי המרחב את עדותה של האישה, שהייתה נסערת למדי. היא סיפרה לשוטרים כי כאשר ניגשה לרכב הבחינה בפתק המוצמד לאחד המגבים. היא נטלה את הפתק והבחינה כי רשום בו, באותיות דפוס בעברית: "פעולת תג מחיר – האביב האיסלאמי יפו". בנוסף, הופיע בפתק כיתוב נוסף, בשפה הערבית, הנושא גם הוא את אותו המסר. בתחתית הדף היה הדפס של חרב מונפת באוויר.

כאשר נשאלה האם ידוע לה מי עלול לעמוד מאחורי המעשה, סיפרה האישה לחוקרים כי היא מאמינה שמי שביצע זאת הם ערבים תושבי יפו, שעם אחד מהם נמצאת בתה בקשרי חברות קרובים. עוד סיפרה האישה כי בעקבות סירובה של משפחתה להכיר ביחסים אלה, ניתקה הבת את קשריה עם המשפחה.

בבדיקה נוספת שביצעו השוטרים התברר להם כי לפני מספר חודשים, בעקבות הסכסוך בין הבת להוריה, התלוננה אמה כי היא מטרידה אותם באמצעות שיחות טלפון לדירתם.

חוקרי המרחב מקווים לשים בימים הקרובים את ידם על הבת ועל החשודים בביצוע המעשה.