בעיצומו של מצב אינטימי עם בן זוגה, החלו לפתע לנשור קווצות שיער ארוכות מראשה של צעירה מבת ים. בתגובה החליטה הצעירה הזועמת לתבוע את הספר שלה, שעשה לה באותו שבוע את טיפול תוספות השיער.

הספר הרס לחברה שלי את השיער
הצטרפו ל"ידיעות השפלה" בפייסבוק

לפי כתב התביעה שהוגש לאחרונה לבית משפט השלום בתל אביב יפו, התובעת הייתה לקוחה קבועה במספרה במשך שמונה שנים, ועשתה טיפולים על בסיס קבוע, שכללו בין היתר תספורות, תוספות שיער וצבע. בשנת 2009 עשתה הצעירה לראשונה תוספות שיער במספרה, שכללו 80 יחידות והיה אפקטיבי והחזיק מעמד לאורך זמן.

שנתיים לאחר מכן היא עשתה טיפול נוסף במספרה, שבו בתמורה ל־60 יחידות שילמה 1,600 שקל. לפי כתב התביעה, תוספות השיער בטיפול הזה היו דקות ואיכותן הייתה ירודה, כך שימים ספורים לאחר הטיפול רובן נשרו בהזדמנויות שונות, בין היתר גם תוך כדי שהייתה במצב אינטימי עם בן זוגה.

הצעירה המושפלת חזרה למספרה על מנת שהספר יתקן את העוול ולאחר שחיבר לה מחדש חמש יחידות שיער ללא כל תשלום נוסף, היא הייתה בטוחה שבעיותיה נפתרו ולמחרת טסה לחופשה בחו"ל. אולם לטענתה, במהלך החופשה שוב נשרו קווצות שיער רבות מראשה והיא מצאה את עצמה אוספת אחריה שיער לאורך כל החופשה.

לאחר שחזרה לארץ, ניסתה הצעירה ליצור קשר עם הספר במטרה למצוא פתרון לבעיה. לפני מספר חודשים היא הגיעה למספרה כדי לקבל תוספות שיער באיכות טובה יותר, אך הספר סירב לכך ובמקום זאת הציע לחבר את אותן תוספות שיער פעם נוספת. הצעירה סירבה, הלכה למספרה אחרת, שילמה עבור תוספות שיער חדשות, והחליטה כאמור להגיש תביעה נגד הספר בגין רשלנות ועוגמת נפש.