תוצאות בדיקת הדנ"א של כתם דם שהותיר שודד בדירה שנפרצה לפני כחודשיים, הובילו למעצרו של בן 27 מבת ים. לאחרונה הוגשה בקשה למעצרו עד תום ההליכים לבית משפט השלום בתל אביב יפו.

השופטת: מצטערת, לא מאמינה לשניכם
הצטרפו ל"ידיעות השפלה" בפייסבוק

בני זוג שמתגוררים בדירה בתל אביב עזבו אותה לחמישה ימים, וכשחזרו גילו לדאבונם שהדירה נפרצה והושארה בתוהו ובוהו, וכי המחשב הנייד שלהם נגנב. עוד הבחינו שחלון הסלון, שהיה סגור ונעול כאשר עזבו את הדירה, היה כעת פתוח לרווחה, וכי על שולחן סמוך לחלון היה כתם בלתי מזוהה.

דגימה מהכתם נשלחה למעבדת דנ"א במטה הארצי של המשטרה, והתגלתה התאמה לפרופיל הדנ"א של אותו צעיר מבת ים. במשטרה חושדים שהצעיר נפל מהקומה השנייה בזמן הפריצה, וכך הותיר את כתם הדם בדירה שאליה פרץ. הצעיר התייצב בבית המשפט כאשר רגלו חבולה ומגובסת וטען כי ריסק אותה במהלך משחק כדורסל. הוא נעצר בחשד להתפרצויות נוספות, ותלוי נגדו מעצר בן חמישה חודשים בשל פריצה לכלי רכב.

חיים אוחנה, עורך דינו של החשוד, מסר בתגובה כי "מדובר בחשדות קלושים שמתייחסים לראיה הקשורה בדנ"א, אשר יכולה להתאים מלבדו גם לאנשים נוספים. נראה כי הראיות רחוקות מלהיות חד משמעיות ועוצמתן תתברר בבית המשפט. אין לי ספק כי בימים הקרובים החשוד ישוחרר ומשפטו יתנהל כשהוא מחוץ לכותלי בית המעצר".