במשטרת מרחב איילון מחפשים אחר צעיר בשנות ה־20 לחייו, שעל פי עדותה של תושבת בת ים, ביצע מעשים מגונים בילדתה בת השמונה. לדברי האם, בתה סיפרה לה מיד כאשר הגיעה הביתה את אשר עולל לה הצעיר, ומסרה לה את תיאורו.

בן 12 תקף מינית ילדה בת 6 ונשלח למעון סגור
הצטרפו ל"ידיעות השפלה" בפייסבוק

האירוע החמור התרחש בשעות הצהריים המאוחרות ביום שישי שעבר. הילדה שיחקה בחצר בניין המגורים, באחד מרחובותיה הוותיקים של העיר, כאשר הצעיר ניגש לעברה. על פי עדותה של האם, בהתאם למה שסיפרה לה הבת, הוא משך אותה בכוח בידה, ומבלי לומר דבר הכניס אותה לחדר האשפה של הבניין.

הילדה, כך על פי הערכת חוקרי המרחב, נבהלה ולא צעקה, בין השאר משום שהייתה במקום לבדה ולא עם חברים או בנוכחות מבוגר. הצעיר נעל את דלת חדר האשפה, ולפי העדויות שהצטברו בידי החוקרים הושיב את הילדה לצדו, הפשיל את מכנסיו, חשף בפניה את איבר מינו ונגע בו, בעוד הילדה מתבוננת בו.

במקביל, הציג הצעיר בפני הילדה, באמצעות מכשיר הטלפון הנייד שלו, תמונות של נשים עירומות. לחוקרים לא ברור האם הצעיר הגיע לסיפוק מיני, אולם בשלב מסוים הוא עזב את חדר האשפה ונמלט מהמקום בריצה.

הילדה מיהרה לביתה ודיווחה לאמה על שהתרחש. האם ניגשה עם בתה לתחנת המשטרה העירונית והגישה תלונה. חוקרי המרחב, שקיבלו מידי האם והילדה את תיאורו של הצעיר, החלו בחיפושים אחריו, אולם נכון לשעת סגירת הגיליון הוא טרם אותר.