במשטרת מרחב איילון חוקרים בימים אלה גבר בן 54 מחולון, בחשד שאיים לרצוח את אמו הקשישה בת ה־85 במידה ולא תאפשר לו שליטה על כספי החסכונות שלה. מעצרו של הבן התאפשר בנסיבות יוצאות דופן, לאחר שאמו אזרה אומץ להתלונן נגדו רגע לפני שהצליח לשכנע אותה להיענות לדרישתו.

בגלל ירושה שלא הגיעה: צעירה תקפה את הוריה
הצטרפו ל"ידיעות השפלה" בפייסבוק

האם, לה יש בן נוסף המתגורר בבת ים, הגיעה ביום חמישי שעבר עם בנה החולוני לאחד מסניפי בתי ההשקעות המוכרים במרכז תל אביב. כאשר הגיע תורם של השניים לקבל שירות, התיישבו האם ובנה מול פקידת השירות והאם ביקשה ממנה להעביר את שמו של המוטב לביצוע הפעולות בתיק מבנה תושב בת ים, לזה היושב לצידה.

בשלב מסוים, בעוד הפקידה מטפלת בבקשת האם, קם הבן וניגש לשירותים. האם ניצלה את ההזדמנות, פנתה לפקידה ואמרה לה שאינה מעוניינת באמת לבצע את המהלך, וכי עשתה זאת משום שבנה איים עליה שאם לא תעשה זאת, יהרוג אותה.

הפקידה הודיעה לאם כי בכוונתה להזמין למקום את המשטרה. עד להגעת השוטרים, העסיקה הפקידה את השניים ועיכבה במכוון את הטיפול בתיק.

עם הגעת השוטרים התלוננה בפניהם האם על האיומים שהשמיע כלפיה בנה. הבן המופתע הביט באמו בפליאה, בעודו מובל על ידי השוטרים לבירור קצר, שבסיומו הוחלט להעבירו לטיפול חוקרי משטרת מרחב איילון.

במהלך חקירתו נשאל הבן מדוע איים לפגוע באמו, אך הוא הכחיש זאת וסיפר כי רק "צרח" עליה. מיד לאחר מכן נעצר להמשך חקירתו. פקידת בית ההשקעות זכתה לשבחים על תושייתה.