שוטרי תחנת משטרת בת ים, רגילים בדרך כלל לסוג של יראה מצד האזרחים. אלא שלפני מספר ימים נדהמו לגלות שיש מי שמטיל עליהם את מימיו בקשת, תרתי משמע, זאת לאחר שנערים ששבו מבילוי לילי החליטו להתגרות בהם במכוון, תוך ניצול תמימותו של מבקר תמים בתחנה.

תקפה שוטרים ותקבל פיצויים מהמדינה
הצטרפו ל"ידיעות השפלה" בפייסבוק

ארבעת בני הנוער שהיו מעורבים בתקרית, בשנות העשרה לחייהם, התיישבו בשעת בוקר מוקדמת מאוד ברחבת הכניסה לתחנת המשטרה. בשלב מסוים הם הבחינו בצעיר שיצא מהתחנה ולאחר ששמו לב כי הוא סובל מהפרעה כלשהי, החליטו הנערים לשדלו לבצע מעשה ונדליזם באחת מניידות המשטרה שחנו מחוץ לתחנה.

הארבעה הקניטו אותו ואמרו לו שאין לו אומץ לגרום נזק לניידת. הצעיר התרגז מדבריהם, ניגש אל אחת הניידות, הפשיל את מכנסיו ותחתוניו ועשה את צרכיו על דלת הניידת.

בני הנוער המשיכו להקניט את הצעיר ובתגובה הוא החל לקפוץ על מכסה המנוע של הניידת וגרם לנזק. כל אותה עת עמדו בני הנוער מנגד, צילמו את המתרחש עם הטלפונים הניידים שברשותם, כשהם קוראים לצעיר: "אתה תהיה כוכב גדול ביוטיוב".

בשלב זה הבחינו השוטרים במתרחש ויצאו לרחבת הכניסה לתחנה. הם זינקו על הצעיר והודיעו לו שהוא עצור בגין גרימת נזק לניידת. במקביל, הם עיכבו לחקירה גם את ארבעת בני הנוער שעמדו בקרבת מקום. בחקירתם הודו הנערים בשידול הצעיר לביצוע המעשה, ומכשירי הטלפון שלהם, עם התמונות שצילמו, הושארו בתחנה.

הצעיר, שגרם נזק למכסה המנוע של הניידת נעצר להמשך חקירה ובהמשך היום הועבר לבדיקה פסיכיאטרית בבית חולים 'אברבנאל' כדי לקבוע אם הוא כשיר לעמוד לדין.