תושב בת ים בן 31 שנעצר ביום ראשון השבוע ביציאה מבניין מגורים ברחוב יוספטל בעיר, ניסה להתחמק מידי השוטרים ואמר שעבר במקום במקרה. לצערו הוא לא הצליח במשימתו, בין השאר משום שפריטי הלבוש שנשא על גופו ובשקית שהחזיק בידיו היו של נשים.

הפורץ נתפס כי "התחבר לצד הנשי שלו"
הצטרפו ל"ידיעות השפלה" בפייסבוק

שוטרי סיור של תחנת משטרת מרחב איילון, שעסקו בשעת בוקר מוקדמת בפעילות שגרתית במרכז העיר, הבחינו באיש כאשר חלפו על פני אחד מבנייני המגורים ברחוב יוספטל. הוא הסתובב בחדר הכניסה של הבניין בצורה מעוררת חשד וכאשר הבחין בניידת החולפת הסתובב על מקומו. למרות שכבר החל לעשות את דרכו אל חזית הרחוב, הוא פנה שוב אל עבר דלת הכניסה לבניין ונעמד מולה.

השוטרים, שהחליטו לארוב לצעיר ולעקוב אחר מעשיו, הבחינו כי הוא לא נכנס לחדר המדרגות, ולכן ניגשו לעברו. הם ביקשו ממנו להזדהות, אך הצעיר טען כי אין ברשותו מסמכים מזהים וסיפר כי עבר במקום במקרה. מאחר והשוטרים הניחו כי יש יסוד סביר שהוא ביצע עבירה פלילית, הם ביקשו לערוך חיפוש על גופו ומיד הבחינו כי האיש חובש על ראשו משקפי נשים.

בדיקה מהירה של שקית הפלסטיק שהחזיק בידיו העלתה כי היא מכילה ארנק ופריטי לבוש שונים, השייכים כולם לנשים. הראיות שמצאו השוטרים וחוסר יכולתו של החשוד לספק הסברים משכנעים להימצאות פריטים אלה בידיו הביאו למעצרו.

בימים הקרובים יבדקו חוקרי המרחב האם הציוד שנתפס ברשות החשוד נגנב מאחת הדירות ברחוב, והאם הוא קשור לשורה של פריצות נוספות שהתרחשו בדירות אחרות באיזור.