כסף או חשיפת הסוד? תושב האיזור בשנות השלושים לחייו, נשם השבוע לרווחה לאחר שחוקרי מרחב איילון הצליחו לעצור תושב בת ים בן 35 בחשד שסחט אותו באיומים במשך חודשים ארוכים.

הבעל הסתיר את נטייתו המינית ועלול לשלם
הצטרפו ל"ידיעות השפלה" בפייסבוק

המתלונן פנה לפני מספר שבועות לחוקרי המרחב, וסיפר כי החשוד סוחט ממנו סכומי כסף גדולים, בסך עשרות אלפי שקלים. לדבריו, הוא מסר את הכסף לחשוד במספר הזדמנויות, לאחר שזה איים על חייו.

המתלונן סיפר לחוקרי המרחב כי הוא הומוסקסואל, ואמר להם שהחשוד איים עליו שאם לא יעביר לו את הכספים, יפרסם ברבים את נטייתו המינית. מכיוון שחשש כי משפחתו תשמע על כך, הוא שיתף איתו פעולה.

במהלך החקירה התברר לשוטרים כי המתלונן חווה מסכת ממושכת של התעללות נפשית לא פשוטה, דבר שגרם לו למשבר קשה בחייו האישיים. בנוסף סיפר המתלונן כי מכיוון שאין לו נכסים או אמצעים, הוא נאלץ בשלב מסוים ללוות כסף בשוק האפור, דבר שהחמיר עוד יותר את חששו לגורלו.לדברי גורמים במרחב איילון, פנייתו של המתלונן למשטרה בשלב זה של הסחיטה, הצליחה למנוע ממנו להסתבך באופן חמור יותר בשוק של המלווים בריבית.
ביום שלישי שעבר, בעקבות מידע מודיעיני שהגיע לידיהם, הצליחו בלשי המרחב לשים את ידם על החשוד בסחיטה. הוא נעצר ליד דירתו בבת ים והועבר לחקירה בתחנת המשטרה העירונית. ביום רביעי בשבוע שעבר הוארך מעצרו בחמישה ימים.

בימים הקרובים ינסו חוקרי המרחב לבדוק האם המתלונן היה האדם היחיד שנסחט על ידי החשוד. המטרה היא לסיים את חקירת המקרה במהירות ולהמליץ לפרקליטות על הגשת כתב אישום בגין סחיטה באיומים.