צילום: shutterstock תושב בת ים שחשד שאשתו מנהלת קשר עם מנהלה, ערך חיפוש בטלפון הסלולרי שלה. הוא מצא שם התכתבויות אישיות בין השניים, תקף את אשתו ואיים על המנהל שלה. הוא מואשם בפגיעה בפרטיות של אשתו ומנהלה, באיומים ובתקיפה.

בחודש ינואר האחרון ניצל תושב בת ים בן 35 את העובדה שאשתו ישנה שינה עמוקה, כדי לערוך חיפוש בטלפון הסלולרי שלה. הוא מצא בו התכתבויות בינה ובין מנהלה, שככל הנראה העידו על מערכת היחסים ביניהם. את ההתכתבויות העתיק הבעל למחשב.

כתב האישום שהוגש נגדו בבית משפט השלום בתל אביב אינו מפרט מה נמצא בטלפון, אך אין ספק שהדברים העלו את חמתו של הבעל. הוא העיר את אשתו משנתה, הוציא אותה מהמיטה ולקח אותה בכוח לסלון. שם הושיב אותה ליד המחשב והכריח אותה לקרוא את תוכן ההתכתבויות.בהמשך הוא תפס את זרועה בחוזקה, קרע צמיד שהיה על ידה, תשאל אותה במשך שעות ארוכות על הדברים שמצא, ולפי כתב האישום כלא אותה שלא כדין. הלילה הארוך לא הסתיים לפני שהבעל התקשר למנהל של אשתו ואיים עליו במילים האלה: "תיזהר ממני, אני בא אליך. תשמור טוב טוב על אשתך, הילדות שלך ועל התינוק שבדרך".

המנהל והאישה הגישו תלונות במשטרה, וכעת הוגש כתב אישום נגד הבעל בגין היזק לרכוש במזיד, איומים, פגיעה בפרטיות, תקיפה סתם של בן זוג וכליאת שווא. הפרקליטות אינה מתכוונת לדרוש עונש מאסר, אך חיטוט בטלפון סלולרי של אדם אחר והעתקת חומרים ממנו מוגדרים עבירה פלילית, ועלולים להיות בעלי השלכות בבית המשפט.