צילום: קובי קואנקס התנגדות של אב לפעילות של בתו בסניף של תנועת בני עקיבא בבת ים, וקשר טלפוני שנוצר בינה ובין אחד החניכים, גרמו לניסיון תקיפה של הנער מצד האב והדוד, ואיומים מצדם לשרוף את הסניף. כתב אישום הוגש נגד השניים.

הנערה בת ה־16 יצרה קשר עם אחד החניכים בסניף בני עקיבא המקיים פעילויות מעורבות של בנים ובנות. כאשר גילה האב שהנער העז להתקשר לבתו, עברה ההתנגדות לפסים אלימים. האב בן ה־48 הגיע עם אחיו בן ה־53, אף הוא מבת ים, לסניף בני עקיבא ברחוב 'מוכרי הסיגריות' ושניהם ביקשו לפגוש את הנער.

לפי כתב האישום, לאחר שפגשו את הקטין, איים עליו הדוד ואמר לו שאם לא יפסיק את הקשר עם אחייניתו, הוא יעקור את שתי עיניו. הוא אף איים עליו שאם יימשך הקשר בין השניים, הוא ישרוף את הסניף. נוסף על כך הוא גם תקף את הנער, תפס אותו בידיו ודחף אותו לקיר.

כאשר ניסה נער אחר להפריד ביניהם, תקף הדוד גם אותו, דחף אותו, בעט בו וגרם לו לפציעה קלה. לפי כתב האישום, באותן נסיבות או זמן קצר קודם לכן, תקף הדוד את אחד הבוגרים מסניף בני עקיבא שניסה להפריד בין הנצים.למקום זומן שוטר והוא תחקר את הנוכחים, אבל לפי כתב האישום הוסיף האב לאיים על הקטין שאם לא יתרחק מבתו, הוא ימשיך ויפגע בו והוסיף כי "לא מעניינת אותי המשטרה".

על פי כתב האישום, שלושה ימים לפני כן הגיע הדוד למקום, איים שישרוף את הסניף ואיים על פעילים בוגרים בסניף. את אחד מהם הוא תקף, היכה בראשו והעיף את הכיפה שלו.

נגד האב והדוד הוגש כאמור כתב אישום, ובו הם מואשמים באיומים ובתקיפה, ועלולים לעמוד לפני עונש מאסר.

מתנועת בני עקיבא נמסר בתגובה: "אין תגובה".