צילום: shutterstock מפגש אוהבים בבית מלון הסתיים בדקירת הגבר באמצעות סכין מטבח גדולה. האיש הצליח להימלט מהתוקפת, אך התמוטט ברחוב.

מי תקף את מי: קשיש בן 79 או אשתו הצעירה?

ב־2 במאי, בשעת בוקר מוקדמת, הגיע הגבר לחדר בית מלון באיזור ומשם יצר קשר עם אישה כבת 35, שעימה, לפי כתב האישום שהוגש לבית המשפט המחוזי בתל אביב, ניהל מערכת יחסים רומנטית מאחורי גבה של אשתו. המאהבת הגיעה למלון אך הכינה לו הפתעה - סכין מטבח בעלת להב גדול, זאת לאחר שככל הנראה לא אהבה את האופן בו מתקדמת מערכת היחסים.

בשעה 7:40 נפגשו השניים בחדר המלון, ולפי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד אורן פז, ניצלה האישה הזדמנות שבה שכב הגבר על המיטה, הוציאה מתיקה את הסכין, ותקפה אותו באמצעותה. היא הצליחה לדקור את האיש בצידו השמאלי של חזהו, והסכין חדרה עמוק לתוך החזה. הגבר זעק לעזרה ומנע ממנה לשוב ולדקור אותו, בכך שאחז בידה ובסכין והצליח להתרחק ממנה. בהמשך, ניסתה האישה למנוע מהגבר הפצוע לעזוב את המקום, בכך שנעמדה בפתח החדר וחסמה בגופה את המעבר לדלת. היא ניסתה שוב לדקור אותו, אך הוא הצליח להתחמק ממנה.בסופו של דבר הצליח האיש לפתוח את הדלת, ברח מהמלון והתמוטט ברחוב בקרבת מקום, משם פונה על ידי עוברי אורח לבית החולים. האישה נמלטה מהמקום ברכבה, אך כאשר ראתה באינטרנט דיווח על כניסת המשטרה לתמונה, החליטה לעזור לחיפוש אחריה, התקשרה למשטרה והודיעה למוקד על מיקומה. היא נעצרה כעבור שעות אחדות בעיר רחובות.

בבית החולים התברר שלגבר נגרמה חבלה חמורה כתוצאה מפצע דקירה פנימי עמוק, שפגע בין היתר בסרעפת ובאונה השמאלית של הכבד. הוא עבר ניתוח חירום, היה מאושפז במחלקה לטיפול נמרץ כשהוא מורדם ומונשם במשך כיומיים. לאחר הליך רפואי נוסף ואשפוז, הוא שוחרר לביתו. האישה עדיין נמצאת במעצר, וכעת היא מואשמת בחבלה בכוונה מחמירה והחזקת סכין שלא כדין.