צילום: shutterstock תושבת בת ים סירבה לקנות לבנה שישיית בירות, ובתגובה הוא זרק עליה צלחת ועוד כמה כלי מטבח. מסרון שהצליחה לשלוח לחברותיה, ובו ביקשה שיזעיקו את המשטרה, מנע ככל הנראה פציעה חמורה בהרבה.

עוד בשפלה:
מנהיג 'צבא האמת' של שי חי: "אנחנו עושים טוב לעולם"

בתחילת חודש אוגוסט פרצה מריבה סוערת בין האם ובנה (25), המתגוררים יחד בעיר. הסיבה למריבה הייתה דרישת הבן שאמו תלך לחנות ותקנה עבורו שישיית בקבוקי בירות.

האם סירבה לעשות זאת, ולפי כתב האישום הבן החל להשתולל, איים שיהרוס לה את הבית ואף יהרוג אותה. מאיומים עבר הבן למעשים, ניגש למטבח והחל להשליך על אמו חפצים מזדמנים שמצא שם. בין השאר השליך עליה סירים, מחבתות, כלי מטבח וצלחת עוגיות מזכוכית, שהתנפצה ליד רגליה על הרצפה.

חלק מהכלים פגעו באם, ונגרמו לה שריטות וחבלות. כל אותו זמן, לפי כתב האישום, המשיך הבן לאיים ולקלל. האם המבוהלת הצליחה להימלט לחדר השינה שלה. היא הסתגרה בתוכו ושלחה מסרון לחברותיה ובו ביקשה שיזעיקו בדחיפות את המשטרה לביתה.כאשר הגיע הבן לדלת חדר השינה וגילה שהיא נעולה, הוא החל להלום בה בעוצמה תוך שהוא צועק: "מעכשיו את כל יום הולכת לקנות לי בירה". שוטרים שהגיעו לדירה עצרו את הצעיר ושחררו את האם מהחדר הנעול.

מכתב האישום שהוגש בימים האחרונים נגד הבן, עולה כי האירוע המדובר לא היה אירוע האלימות הראשון של הבן נגד אמו. כחודש לפני כן דרש הצעיר מאמו באיומים שתקנה לו אלכוהול וכאשר סירבה, דפק על הקיר והשליך בכוח את קופסת התכשיטים שלה על הרצפה.

כשבועיים לפני כן, לפי כתב האישום, קילל הבן מדביר שהזמינה אמו לדירה, ואיים עליה שאם תיתן למדביר להיכנס, הוא יזרוק אותו מהחלון ויקפוץ אחריו, וזאת בכוונה להפחידה או להקניטה. הצעיר מואשם באיומים ובתקיפה הגורמת חבלה של ממש.