צילום: shutterstock תושב בת ים, שנאסר עליו להגיע לבד לחוף הים בשל חוק ההגנה על הציבור מפני עברייני מין, מואשם בביצוע מעשה מגונה מול שתי צעירות בתא הלבשה בחוף הסלע. הוא נעצר עד תום ההליכים נגדו ובבית המשפט התגלה כי יש לו עבר פלילי עשיר של מעשים מגונים בפומבי, כולל הרשעה ועונש מאסר.

עוד בשפלה:
לא תאמינו איך נקמה אישה בן זוגה אחרי שחשדה שהוא בוגד

ב־1 באוקטובר בשעה 12:00 בצהריים הגיעו שתי צעירות לחוף הסלע בבת ים כדי לנצל את ימי סוף הקיץ החמימים. לפי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד ענאן איוב מפרקליטות מחוז תל אביב פלילי, באותו זמן שהה הנאשם בן ה־53 באחד מתאי ההלבשה בחוף.

לפי כתב האישום, כאשר שתי הצעירות נכנסו לתאי ההלבשה, האיש הפשיל את מכנסיו וחשף את איבר מינו לשם גירוי וסיפוק מיני. אחת הצעירות פנתה אליו ושאלה אותו לפשר מעשיו, והוא בתגובה עצר, לבש בחזרה את בגדיו וטען כי אינו חש בטוב.השתיים הזעיקו למקום את המשטרה, ובחקירתן מסרו תיאור מפורט של האיש ומעשיו. התברר שנגד האיש תלוי מאסר על תנאי בר הפעלה מיום שחרורו מהכלא (לפני פחות משלוש שנים), והוא נעצר מיידית.

האיש שהה במקום בניגוד לחוק, כיוון שבשנת 2014 הוצא נגדו צו פיקוח, האוסר עליו בין השאר לשהות בחוף הים, בבריכות ומרחצאות, אלא בליווי צמוד של בגיר נוסף, המודע לעבירות שביצע בעבר.

בחקירתו הודה הנאשם שאכן הפר את צו הפיקוח בכך ששהה בחוף הים והיה עירום, אך טען שביקש לבצע את המעשים בפרטיות, לא מול אף אחד אחר, וכי הצעירות הפתיעו אותו בעיצומו של המעשה.

בכתב האישום שהוגש נגדו השבוע נטען כי הוא הפר צו פיקוח לחוק ההגנה על הציבור מפני עברייני מין וביצע מעשה מגונה בפומבי. הפרקליטות טענה שמסוכנותו נובעת ממעשיו, הדגישה את הפרת צו הפיקוח וההיסטוריה הפלילית של האיש, וביקשה מבית המשפט להאריך את מעצרו עד תום ההליכים נגדו.