לאכול רק בצד אחד של הפה | המחשה: shutterstock

        

תושבת בת ים תובעת 20 אלף שקל מרופא שיניים בגין רשלנות רפואית. לטענתה, שתלים שהותקנו בפיה לא תואמים את מידותיה, מסבים לה כאב רב ומעל הכל, גרמו לה להפסיק לחייך.

התובעת, בת 74, ניגשה לפני כשנה לרופא השיניים ולאחר טיפול מקדים הוחלט כי עליה להשתיל חמישה כתרים וכמו כן הוא אף המליץ להשתיל לה שיניים תותבות, במקום אלו הקיימות. האישה שסבלה מכאבי שיניים ורצתה לסיים עימם ולפתוח דף חדש, סיכמה איתו את התשלום וקבעה את סדרת הטיפולים.

לדבריה, מאז היא החלה בסדרת טיפולים אך מטיפול אחד לשני גברה תחושת האכזבה שלה וכך גם עוגמת הנפש. לדברי האישה, לאחר מספר טיפולים היא הבחינה כי השיניים שהושתלו בפיה כלל אינן תואמות, מה שמקנה לה מראה מגוחך. לדבריה, היא אינה חשה נעים להסתובב עם השיניים הללו ואף נמנעת מלחייך בכדי להימנע ממבוכה.

אך בכך לא תם הסבל שלה. לדבריה, הכתרים לא הורכבו כראוי והיא חשה בפיה תחושת חוסר נוחות, ומשום כך היא נאלצת לאכול רק בצד אחד של הפה.

לטענת האישה, בעקבות סדרת הטיפולים הזו, ביקשה האישה מרופא השיניים לבצע תיקונים שיחזירו לה את היכולת לחייך ולאכול כמו שצריך ובעיקר להפסיק לסבול מכאבים. רופא השיניים, כך מספרת האישה, הבטיח לבדוק את הנושא אך מאז הוא דוחה אותה ו'גורר רגליים'.

לדבריה, במשך שנה וחצי היא מסתובבת עם שיניים כואבות ולא אסתטיות, זאת על אף ששילמה כסף רב מכיסה. בעקבות כל אלו ולאחר שהתייאשה מתשובותיו של הרופא, החליטה האישה לתבוע ממנו 20 אלף שקל.