חוף בת ים | המחשה: קובי קואנקס

לאחר סריקות נרחבות שנמשכו מעל ליממה, הגיעו הבוקר החדשות הרעות. ממשטרת ישראל נמסר בסמוך לשעה 09:15 כי אותרה גופה של אשה צעירה שנמשתה מהים סמוך למקום בו נראתה לאחרונה התיירת, טניה אלינורה ג'ונס.

כזכור, שלשום, לאחר חצות התקבל דיווח על צעירה שטבעה באחד מחופי בת ים. משטרת ישראל וכוחות זק"א ניהלו את החיפוש אחריה, והתקשו למצוט רמזים לעקבותיה. 

הנעדרת הייתה טניה אלינורה ג'ונס, סטודנטית אמריקאית, שהגיעה לירדן במסגרת לימודיה. ביום שלישי האחרון היא הגיעה עם שני גברים ובחורה נוספת לבת ים ולנה במלון 'אליס', ברחוב בן גוריון פינת רוטשילד.

שלשום בלילה, על פי גורמי החקירה, החברים ירדו אל החוף שנמצא בקרבת המלון, לאחר ששתו אלכוהול. שלושה מתוכם נכנסו למים, אך רק שניים יצאו. כוחות המשטרה הוזעקו מיד למקום ונפתחו חיפושים נרחבים בעזרת צוללנים, שיטור ימי, רחפנים ואופנועי מים.

בבוקר אתמול חודשו שוב החיפושים, אך כאמור, היום הם תמו. ממשטרת ישראל נמסר: "הבוקר לאחר סריקות נרחבות שנמשכו מעל ליממה, בסיוע מסוק, רחפנים צוללנים ספינות ואופנועי ים של משטרת ישראל, עשרות מתנדבים של זק"א, אותרה בים גופה של אשה צעירה סמוך למקום בו נראתה הנעדרת לאחרונה. הגופה נמשתה מהים ותועבר למכון הפתולוגי לצורך זיהויה".