זירת התקיפה | צילום באדיבות משטרת ישראל   
אי שביעות רצון מרכישה בחנות רהיטים בבת ים התפתחה לתקיפה אלימה במיוחד ולכתב אישום שהוגש אתמול (שלישי) נגד שני אחים תושבי תל אביב (30) ובת ים (28).

בכתב האישום שהוגש מופיעים פרטי המקרה, שאירע בתחילת החודש, באחת מחנויות הרהיטים בעיר. על פי כתב האישום הנאשם הראשון הגיע לחנות על מנת לשוחח עם בעליו אודות רכישה שנעשתה בחנות על ידי אחותו.

בין השניים התפתח דין ודברים, וזמן קצר לאחר מכן יצא הנאשם מבית העסק וחזר עם אחיו. השניים, כך על פי כתב האישום, תקפו את בעל החנות עם קסדות של אופנוע, היכוהו בראשו, והעיפו אותו בעוצמה כלפי אחד מקירות העסק, שככל הנראה נשבר כתוצאה מכך. 

בנו של בעל החנות שהיה עד לארועים, ניסה להגן על אביו אולם על פי כתב האישום הותקף אף הוא על ידי הנאשמים, ונזקק כתוצאה מכך לטיפול רפואי בבית חולים וולפסון לאחר שנפצע באורח קל, על פי גורמי רפואה.

מיד עם תום האירוע הוזעקו למקום שוטרים, שפתחו בחקירה והחלו לנסות לאתר את שני האחים, שנעצרו מספר ימים לאחר מכן בנתב"ג, עם שובם מחוץ לארץ.

מהמשטרה נמסר: "מעצרם הוארך מעת לעת בבית משפט השלום בתל אביב, כשכל אותה עת המשיכה משטרת ישראל לנהל חקירה מאומצת ומורכבת של כלל המעורבים תוך שהיא חותרת להגשת כתב אישום. אתמול הוגש בבית משפט השלום בתל אביב כתב אישום נגד שני האחים בגין תקיפה והם שוחררו למעצר בית.

"משטרת ישראל פועלת רבות למען חיזוק תחושת הביטחון של הציבור הנורמטיבי בגופי אכיפת החוק וזאת על ידי מתן מענה תקיף ונחוש לכל ארוע בו אנשים מתעלמים מהדין ועושים "צדק" משלהם וכראות עיניהם".