חגגה בקניון. צילום: shutterstock

מחירו של בושם קוקו שנאל יכול להגיע לכמעט אלף שקל, לכן אין פלא שמדובר בבושם יוקרתי שמיועד לרוב לבעלי יכולת כלכלית. תושבת חולון כבת 30 משכונת מפדה, כנראה פיתחה חיבה מיוחדת לבושם היוקרתי והחליטה להשיג אותו, ופינוקים נוספים, מבלי לשלם.

הצעירה נתפסה לאחר שהצליחה לגנוב מוצרים בשווי עשרות אלפי שקלים מ- 15 חנויות שונות בחודשיים וחצי בלבד, כאשר בחלק מהמקרים בן זוגה מסייע לה ולעיתים היא מבצעת את הגניבות לבדה.

על פי כתב האישום שהוגש נגדה לבית המשפט השלום בתל אביב, הצעירה נהגה להגיע לחנויות פארם ומותגים ברמת גן, הרצליה, פתח תקווה, חולון, בת ים וראשון לציון, להתבונן ולבחון את הסחורה שמונחת על המדפים ואז להעלים מוצרים לתיקה.

בין היתר היא גנבה אלכוהול, בגדי ספורט בשווי אלפי שקלים ולא פחות מ-37 בקבוקי בושם, כאשר החביב עליה הוא הבושם קוקו שאנל, אותו לרוב גנבה בזוגות. אך הצעירה לא התעניינה רק במותרות. על פי כתב האישום בשני מקרים שונים היא גנבה פורמולת מזון לתינוקות מסוג סימילאק.

על פי סעיפי כתב האישום, נראה כי למרות הניסיון הרב בצעירה לא היתה כל כך מוכשרת במעשיה, ובמספר רב של מקרים היא נתפסה על ידי העובדים ומאבטחים בחנויות, לרוב ככל הנראה אפשרו לה להחזיר את הסחורה וללכת. רק במקרה האחרון, הבין המאבטח כי מדובר בגנבת בעלת ניסיון וטעם יקר והזמין את המשטרה שעצרה אותה.