האקסית חזרה והיא בהריון | המחשה: שאטרסטוק


תושב בת ים וארוסתו הגישו לבית המשפט בקשה לצו הרחקה מבת זוגו לשעבר של הגבר, שלטענתם מספרת לכולם כי הוא אבי הילד שהיא נושאת ברחמה. האקסית לא הסתפקה בכך ואף דרשה ממנו לעזוב את ארוסתו ולהתחתן איתה.

הגבר יצא במשך תקופה ארוכה עם צעירה מבת ים והם ניהלו מערכת יחסים רומנטית עד שהגבר החליט שהוא אינו רוצה להמשיך את הקשר והוא נפרד ממנה. כעבור תקופה קצרה הכיר הגבר אישה אחרת, השניים החליטו למסד את הקשר והתארסו.

לאחרונה חזרה האקסית לחייהם של בני הזוג וסיפרה להם שהיא בחודש השישי להריונה וכי אביו של הילד הוא בן זוגה לשעבר. לדברי הגבר, היא הוליכה אותו שולל כאשר הם היו ביחד ואמרה לו שהיא לוקחת גלולות. מעבר לכך, עד כה לא הוכחה הטענה שהוא אכן אביו של הילד.

לטענת השניים הם מוטרדים ממנה והיא אף שלחה לגבר הודעות וניסתה לשכנע אותו להיפרד מארוסתו ולחזור אליה. לאחרונה גם הארוסה החלה לקבל הודעות מטרידות שדורשות ממנה לעזוב את הגבר.

מלבד השניים, גם בני המשפחות שלהם קיבלו הודעות ושיחות טלפון, ובהן האקסית עדכנה אותם שהיא נושאת ברחמה את ילדו של הגבר וביקשה מהם לגרום לו להיפרד מארוסתו.

לאחר שביקשו ממנה להפסיק להטריד אותם ולחדול מהמסרים הפוגעניים וזה לא עזר, החליטו בני הזוג לפעול במישור המשפטי ופנו לבית המשפט כדי לקבל צו הרחקה ממנה. למרות טענותיהם, בית המשפט לא התרשם שמדובר בהטרדה מאיימת ודחה את בקשותיהם.