חברת הייעוץ האסטרטגי BSI, חברה אמריקנית הנמצאת בבעלות ישראלית של צביקה ברוט ושל אריאל סנדר, מנהל העסקים הראשי בחברת "גלעד יחסי ממשל ולובינג", ממשיכה להרחיב את פעילותה בשוק הבינלאומי לאחר שעבדה עם המפלגה הרפובליקנית בזמן מערכת הבחירות בארה"ב, ואף נבחרה לנהל את הקמפיין הישראלי של הנשיא טראמפ. במקביל, ברוט וסנדר שימשו יועצים למפלגה לכל אורך הקמפיין וממשיכים לעבוד עמה גם היום.

היועצים הישראלים התבקשו בשנה האחרונה להשתתף כיועצים בשורת קמפיינים בינלאומיים: בין היתר שימשו ברוט וסנדר כיועצים בבחירות לנשיאות צרפת, והרחיבו בהדרגה את תחום הייעוץ הבינלאומי לשורת מדינות באירופה, אסיה ואפריקה. לאחר הבחירות בארה"ב הם צרפו כשותף לחברה יועץ בחירות אמריקני שפעל במטה טראמפ, ויחד הם מייצגים כיום ראשי מדינות וממשלות בניהול קמפיינים ובייעוץ אסטרטגי מול הממשל בארה"ב, במסגרת היכרותם עם בכירים רבים בממשל הנוכחי.

סנדר וברוט | היד עוד נטויה בשוק הבינלאומי-

אריאל סנדר, מנהל העסקים הראשי של קבוצת גלעד, אמר היום"אנו גאים להיבחר כגוף המייעץ גם לממשלת הונגריה בכל הנוגע לפעילותה של הממשלה בארה"ב מול הממשל האמריקני. אנו מאמינים כי הניסיון הרב שצברנו והיכולות שלנו בתחום יבואו לידי ביטוי בחיבור המיטבי בין ממשלת הונגריה לממשל האמריקני. הרחבת הפעילות הינה נדבך נוסף באסטרטגיה שלנו ואנו מאמינים כי היד עוד נטויה בשוק הבינלאומי".

למרות שעיקר פעילותה של חברת BSI הינה מעבר לים, מטה החברה ממוקם ברמת גן ובנוסף הם מחזיקים בסניפים עם עובדים נוספים בוושינגטון ובניו-יורק. צביקה ברוט, המשמש כיו"רBSI, קיבל לפני כשנה וחצי הצעה מראש הממשלה בנימין נתניהו לשמש כראש מערך ההסברה ושימש עד לפני כמה שנים ככתב הפרלמנטרי של העיתון ידיעות אחרונות. אריאל סנדר, המשמש גם כמנכ"ל BSI, הינו מבעלי חברת הלובינג גלעד יחסי ממשל, אשר לה חברות בנות בתחום האסטרטגיה, יחסי הציבור וההשקעות.