עלפי (בצהוב) בפעולה | צילום: קובי קואנקס
     
סוף שבוע קריר מצפה לנו אך חם למדי במגרשי הכדורגל בסביבה בחולון ובבת-ים. משחקה של מ.כ. ירמיהו חולון בליגה א' דרום מול הפועל מחנה יהודה לא יתקיים השבוע בשל הפגרה הקצרה בליגה. ירמיהו מעודדת במיוחד במחזורים האחרונים ובעיקר אחרי הניצחון הגדול במחזור האחרון 0-4 על בקעת הירדן. 
"עובדים קשה במשך הפגרה על מנת להמשיך את המומנטום"' אמר שחקן הקבוצה מוטי עלפי על התקופה האחרונה. "ירמיהו של השנה זו קבוצה שמסתכלת לכולם בעיניים, לא יודעים ומכירים משהו אחר". 
 
בליגה ג' מחוז תל אביב במסגרת המחזור ה-16, יתקיימו עוד שלושה משחקים לשלוש קבוצות חולוניות. המוליכה עוצמה חולון תנסה להמשיך להתבסס בצמרת כשתארח את אליצור יהוד מהמקום ה-14 (שישי, 13:30). עוצמה מגיעה אחרי הניצחון הגדול במחזור שעבר 0-5 בדרבי על צפרירים חולון, הקבוצה של הרצל בוסתנאי תנסה לרשום ניצחון 14 העונה. 
 
א.ס. מור חולון, הלא היא לזרוס, תנסה לרשום ניצחון שישי העונה כשתתארח אצל בני יהוד המדורגת שנייה בליגה (שישי, 13:30). לזרוס הביסה במחזור האחרון בתוצאה אסטרונמית 8-1 את נועלת הטבלה פרדס כץ. 
 
עוד באותה הליגה, צפרירים חולון המיתולוגית תארח את מכבי השקמה חן כבר בשישי ב-11:30.  צפרירים מדורגת תשיעית בליגה. 
 
בבת ים, מכבי עירוני בת ים, "האבירים" לשעבר. תנסה להתקרב לארבע הראשונות בליגה. מכבי המקומית תתארח אצל בית"ר אשדוד (שישי, 13:30) במסגרת משחקי המחזור ה-16 בליגה ג' מחוז מרכז.