מכבי בת-ים תעמיד העונה תקציב שפוי ובסיסי הרבה יותר מהשנים האחרונות. למיינט נודע כי המועדון שכזכור עשה עונה מדהימה אשתקד בליגה הארצית סיים במקום ראשון בליגה הסדירה, גמר פלייאוף, והפסד על חודו של משחק.
במועדון אספו בחודשים האחרונים את השברים ההפסד לאליצור יבנה בגמר הפלייאוף העפלה לליגה הלאומית בכדורסל, שהשאיר אותם עונה נוספת בליגה הארצית.
מכבי בת-ים תרצה לשחזר את המעמד גם בעונה הבאה, לסיים ראשון במחוז דרום ולקוות הפעם לסיום אחר, סיום ראוי שיעניק סוף סוף לעיר בת-ים ולקבוצה הכלכך מסודרת ומאורגנת הזו, העפלה היסטורית לליגה הלאומית. 
-
אך נדמה שלמרות החלומות והציפיות מצב הקבוצה לקראת העונה הבאה לא ברור, בתקציב המצומצם שיעמוד לרשותה בעונה הקרובה, הקבוצה תנסה להעמיד קבוצה שתצליח לשמור על מקום טוב במרכז הטבלה.
 
המאמן יניב וייצמן, כזכור, יעמוד על הקווים גם בעונה הבאה בעיר, ועל אף שלא הצליח להשאיר את הקפטן המצטיין דן שפי, שמר על ארבעה שחקני מפתח מהעונה שעברה: הסנטר אלכס וינוקור, שנתן לא מעט תצוגות נהדרות וביסס את מעמדו כאחד הגבוהים היעילים בליגה, והגארדים סרגיי אולישנצקי, בר ויגודמן וחן ויישנקר, שמצאו לעצמם בית בבת-ים ונשארו לעונה נוספת.