קבוצת מכבי נשים חולון היא אחת ממעדוני כדורגל הנשים המצליחים בישראל בכל הזמנים. הקבוצה משחקת בליגת הנשים הראשונה בישראל וזכתה עד כה ב-9 גביעים, מהם 8 ברציפות, החל מעונת 2002/2003 וב-6 אליפויות.
 
בעונת 2002/2003 זכתה הקבוצה בדאבל ראשון, בשנים 2005 עד 2009 זכתה הקבוצה בחמישה דאבלים רצופים כשהיריבה העיקרית שלה על התארים הייתה קבוצת אס"א תל אביב.
בעונת 2009/2010 זכתה הקבוצה בגביע השמיני ברצף, בעונת 2012/2013 זכתה הקבוצה בגביע השמיני והאחרון עד היום. 
 
עכשיו לראשונה במחוז מרכז- מתככנים בעיר הקמה של קבוצת כדורגל נשים חובבנית שבין היתר תכלול אימהות שעשויה להתחרות במאמאנט הגדולה. 
 
מכבי חולון נשים | צילום: אורן אהרוני-
עונת הכדורגל החדשה בפתח והשנה בעקבות בקשות רבות של נשים - נפתח פרויקט חדש ומהנה שמטרתו להחזיר את התשוקה והאהבה לכדורגל הבנות בדגש על הבריאות ובמסגרת התכנית אימהות ונשים עושות ספורט. 
קבוצה חדשה של כדורגל נשים על דשא תפתח באזור חולון בת-ים וראשון לציון.
אימוני כושר גופני ,כוח, קואורדינציה וכמובן החלק העיקרי כדורגל לשם האהבה. טווח גילאים : 18 ומעלה. האימונים יתקיימו בשעות הערב.
 
ניב משה לוי ממקימי הקבוצה ופעיל חברתי למעדן קידום הספורט ציין: "בעקבות פניות רבות של נשים, אשר מעוניינות לשחק כדורגל על דשא בכדי לעסוק בפעילות גופנית דינאמית ושורפת ולא משעממת, הצעתי את הרעיון לאילנית מנדלסון שחברה לגורם נוסף שעוסק בכדורגל בעיר והיה מוכן לקחת את הפרויקט יחד איתה , להקים קבוצת כדורגל נשים חובבנית. הרעיון להקים בהתחלה קבוצה אחת ולהעביר את הבשורה לכמה שיותר נשים.
כמובן שצריך להנחיל את משחקי הכדור כבר מגיל צעיר.אני מאמין שברגע הבנות הצעירות יראו את הבוגרות יותר עוסקות בכדורגל ונהנות הן גם יצטרפו למעגל העוסק בתחום וכך נרוויח פעמים"