הפועל בת-ים בכדורגל פתחה רשמית את עונת 2017/18 שתחל בעוד כמה חודשים.

המועדון קיים לאחרונה מספר אימונים בחוף הים ופתח אימונים לקראת העונה החדשה, בנוסף המועדון, יעשה את ההכנות שלו מול קבוצות במשחקי מבחן ואימון שיערכו בקרוב. 

הקבוצה מבת-ים שסיימה את העונה שעברה במרכז הטבלה אחרי עונה עם אינספור ירידות ועליות מבחינת היכולת והתוצאות במשחקים. כבשה אשתקד למעלה מ-100 שערים והוכיחה שמקומה הוא ללא ספק בצמרת הטבלה אך במשחקים רבים הקבוצה גילתה חוסר יציבות והפסידה לא פעם במשחקים קריטיים שעשויים היו לקדם אותה לעבר צמרת הטבלה.

פליקס חלפון, השחקן המיתולוגי של הקבוצה סגר לעונה נוספת בקבוצה וישמש גם כמאמן - שחקן במועדון. 

חלפון ממשיך | צילום: יובל חן-

בקבוצה מדברים על השקעה שפויה וסבירה העונה, שלא צפויה להספיק להם, על מנת להיאבק ממשית כרטיס לליגה ב'. במועדון מקווים בשנים האחרונות שמישהו ירים את הכפפה, משקיע או אפילו העירייה, על מנת להשיב את המועדון הראוי למקום טוב יותר בכדורגל הישראלי ולא במעמקי הליגה האחרונה, דבר שמשפיע על ציבור האוהדים ובעיקר על נוער הילדים המתפתח בעיר שבורח למועדונים סמוכים. השחקנים יניב עמיאל, עדי שקרוקה, לירם אלמלם, אסי אסולין ושלומי בן חמו בין הקורות צפויים להיות החבורה המובילה של הקבוצה העונה. 

במועדון בירכו לאחרונה את הצטרפתו של דוד קרמו לאימון לזרוס חולון. קרמו, מוערך מאד בבת-ים ואימן כזכור במספר קבוצות בעיר, יקיר אוהדים רבים בבת-ים והצלחתו כך מספרים אוהדים רבים היא הצלחה של הספורט בבת-ים כולה.