אחרי ההצלחה של האירוע הקודם בארץ, שהביא 8,000 אוהדים, ארגון ה-MMA הבכיר שב להיכל מנורה מבטחים, שיארח את בלאטור 188 ב-16 בנובמבר

 

ה-MMA, הינו ענף הספורט שנמצא בתנופה עצומה ונהנה ממליוני מעריצים ברחבי העולם ומעשרות אלפי מעריצים בישראל

 

בלאטור MMA- הארגון השני בגודלו בעולם בתחום אומנויות לחימה משולבות, זיהה את הפוטנציאל בזירה המקומית בישראל וכבר בשנה שעברה הביא לארץ את אירוע ה-MMA הבינלאומי.

שני הלוחמים הישראליים והמקומיים, נועד להט וחיים גוזלי, יתמודדו גם כן בקרבות בינלאומיים.  הקרב האחרון של גוזלי (4:7) נערך לפני חודשיים, כאשר התחרה במדיסון סקוור גארדן במסגרת בלאטור 180, שם הפסיד לראיין קוטור, בנו של רנדי האגדי. שני הלוחמים הישראליים ניצחו באירוע הקודם בתל אביב ולא ירצו לאכזב את האוהדים.

צילום: באדיבות חיים גוזלי

אגדות ה-MMA פדור אמיליאננקו ורויס גרייסי יגיעו לארץ כאורחים וכן נשיא בלאטור סקוט קוקר. אמיליאננקו (בן 40), המכונה "הקיסר האחרון", נחשב ללוחם הגדול בכל הזמנים במשקל כבד ועדיין פעיל אך לא צפוי להתחרות באירוע. גרייסי (50), בן למשפחת גרייסי המפורסמת שפיתחה את הג'יו ג'יטסו הברזילאי, הוא אחד החלוצים של הענף וזכה בארבעה טורנירי ה-UFC הראשונים שהחלו ב-1993.

צילום: יח"צ

האירוע ייפתח בסט של 13 קרבות של לוחמים ישראליים, המייצגים את הענף בארץ. הם יקבלו את ההזדמנות להרשים את הקהל ואת מקבלי ההחלטות של בלאטור במטרה לקבל חוזה ארוך טווח בארגון. רשימת הלוחמים הסופית תפורסם בהמשך. מכירת הכרטיסים כבר החלה כאשר המחירים נעים מ-99 ועד 499 שקלים. ישנו מספר מצומצם של כרטיסי VIP על הפרקט שיעלו כ-1000 שקל.