הרשת ממשיכה לגעוש אחרי הפרסום האחרון על מלחמת המועדונים בעיר על ילדי הכדורגל של חולון - בת-ים.
כזכור,  לפני כשנתיים אגודת ספורט קהילתי חולון הוקמה. המועדון שפועל בשיתוף פעולה עם רשת קהילה ופנאי, הוא למעשה משמש גם כקבוצת הנוער והילדים של אגודת ספורט מול חולון (לזרוס), קהילתי החלה להתפתח עם קבוצות קטנות ובתוך פחות משלוש שנים הפכה לאחת מאגודות הספורט הגדולות בעיר וכעת מאיימת על הקבוצות הוותיקות והבכירות דוגמת צפרירים ועוצמה.
אחרי שגיגי חלובה מראשי צפרירים חולון טען כי יש באופן חד משמעי טעם נפגם ואי לויאליות בין האגודות השונות והאשים באופן ישיר את א.ס. קהילתי בהתנהגות לא מכבדת גם קהילתי השיבו אש, וטענו בין היתר שהם עובדים לפי הנהלים ותחרות בין הקבוצות רק תעלה את הרמה.
לאחרונה נדרש לסוגיה גם ראש מחלקת הספורט בעיריית חולון, יגאל אייל, לדון בנושא שמעסיק תושבים רבים בשבועות האחרונים בעיר ופניות הורים לרשתות החברתיות. אייל מגיב לראשונה למיינט: 
דרבי ילדים בעיר | פייסבוק רשמי

 "בעיר פועלות שלוש מחלקות נוער בענף –
צפרירים חולון המתאמנת במתחם הפועל.  עוצמה חולון המתאמנת במגרש "אורט אגודת ספורט קהילתי חולון המתאמנת במגרשי קרית הספורט. 
 
המחלקה לספורט מעודדת את הרחבת הפעילות של ילדים ובני נוער לפעול בענף
ומעמידה כלים מירביים ( תמיכות עירוניות ומגרשים ) לטובת הפעילות
שלושת האגודות פועלות כל אחת באזור גיאוגרפי מרוחק מרעותה כך שקיימת פריסה
נכונה לכל חלקי העיר דבר שמקל על הגעה של הילדים למתקנים
 
כמובן שכמדיניות עירונית אנו עושים את המירב לשיתוף פעולה ולהתנהלות אתית נאותה בין האגודות השונות ועומדים על כך שההתנהלות הבין אגודתית תהיה בהתאם לחוק הספורט"