אחרי ההצלחה של האירוע הקודם בארץ, שהביא 8,000 אוהדים, ארגון ה-MMA הבכיר שב להיכל מנורה מבטחים, שיארח את בלאטור 188 ב-16 בנובמבר בעוד חודשיים בדיוק. 

כרטיסים אחרונים לאירוע | באדיבות: חיים גוזלי 

בלאטור MMA- הארגון השני בגודלו בעולם בתחום אומנויות לחימה משולבות, זיהה את הפוטנציאל בזירה המקומית בישראל וכבר בשנה שעברה הביא לארץ את אירוע ה-MMA הבינלאומי.

שני הלוחמים הישראליים והמקומיים, נועד להט וחיים גוזלי, יתמודדו גם כן בקרבות בינלאומיים. הקרב האחרון של גוזלי (4:7) נערך לפני שלושה חודשים, כאשר התחרה במדיסון סקוור גארדן במסגרת בלאטור 180, שם הפסיד לראיין קוטור, בנו של רנדי האגדי. שני הלוחמים הישראליים ניצחו באירוע הקודם בתל אביב ולא ירצו לאכזב את האוהדים.
 
במסגרת האירוע, הקרב המרכזי יהיה על תואר האליפות במשקל בינוני - קל, בין פטריסיו "פיטבול" פריירה לדניאל ויישל. וכמו כן כאמור, האירוע יכלול קרבות של נועד להט וחיים גוזלי. מיינט מביאה לכם מידע על חלק מהספורטאים הבכירים של חולון - בת-ים שיקחו חלק באירוע הגדול:
 
חיים גוזלי - בן 43.מתעסק בלחימה מגיל שש, היה בין הראשונים שהביאו את הג'יו ג'טסו הברזילאי לישראלהתחרה באליפויות בעולם וזכה בתארים משמעותיים: אלוף עולם בג'יו ג'טסו בארגון NAGA, בעל חגורה שחורה בג'יו ג'טסו דאן 3 (הדרגה הכי גבוהה בארץ תחת רנזו גרייסי). הישראלי היחיד שהתחרה באליפות העולם באבו דאבי לאחר שקיבל הזמנה אישית מהשייח אבו זידן. 
 
נועד להט - בן 32. בעל חגורה שחורה בג'יאו-ג'יטסו, השתתף בקרב הבכורה שלו כמקצוען בשנת 2008, אז החל רצף מרשים של שבעה ניצחונות. בשנה האחרונה החליט "ניאו" לבחון את כישוריו בזירת ה-UFC, שם זכה בשני ניצחונות נוספים, והעלה את מאזן הקרבות שלו כמקצוען ל-9-2. להט, שנולד באלפי מנשה שבשומרון, היה חייל צה"ל, לפני שפתח בקריירת ה-MMA הנוכחית שלו. הוא יילחם בקטגוריית משקל נוצה החזקה של בלאטור MMA.
 
אלכס טרופינוב - בן 27. כשהיה בן חמש התחיל להתאמן באיגרוף תאילנדי, בגיל 18 כבר היה אלוף הארץ באיגרוף תאילנדי. בגיל 21 התחיל להתחרות בארץ ובחו"ל. זו תהיה הפעם הראשונה שהוא עולה לקרב MMA.
 
אולגה רובין - בת 27. לעסקי האימונים וה-MMA נכנסה לפני ארבע שנים, מתוכן שנתיים התאמנה אצל עידו פריינטה. בעלת חגורה כחולה בג'יו ג'יסטו ברזי.