במשך כל השנה, אנחנו מביאים לכם ידיעות על קבוצות ספורט, עליות, ירידות, מאבקי ניהול, מגרשי ספורט ופרשות. אבל בשנה הזו, יש גם רגע אחד של נחת. רגע של דור עתיד בספורט המקומי, וללא ספק תגלית השנה בחולון מבחינה ספורטיבית על אף הצלחות לא מעטות השנה בספורט בעיר.
 
כוכב הכדורגל הצעיר של העיר, נתנאל שטרית, ממשיך לפרוע שטרות בצרפת. כפי שפורסם לראשונה במיינט. שטרית בן ה-13 שכזכור, עבר את המבחנים במועדון הפאר הצרפתי. הצטרף רשמית לקבוצת הכדורגל בורדו שנחשב, לאחד ממועדוני הכדורגל המפוארים בעולם.
צילום: אלבום פרטי-
שטרית התגורר בשכונת ח-300 בחולון, התחיל את הקריירה בגיל 6 בקבוצת צפרירים חולון ועבר משם למועדון הנוער המפואר של מכבי פתח תקווה. לאחרונה משפחתו השלימה בחודשים האחרונים את מעברם באופן סופי לצרפת.
שטרית עבר התאקלמות מהירה, וכבר אחרי תקופה קצרה קיבל בסוף השבוע האחרון, תעודת הצטיינות מטעם המועדון. לא פשוט בגיל כזה, להתחבר מקצועית ולשחק כדורגל לצד השפה, בית הספר והמיקום החדש. שטרית נראה נהדר באימונים וכובש בצרורות במשחקים כפי שתיעדנו בעבר.
צילום: באדיבות המשפחה-
ימים יגידו, כיצד יתפתח היהלום החולוני המוכשר.  דבר אחד בטוח. גאווה חולונית ופרזנטור כה צעיר בכדורגל, לא קרה בחולון, בעשרים השנים האחרונות.