ענף הגלגיליות ממשיך לעשות חייל בעיר. הענף ממשיך להתפתח בארץ והנחשב לאחת מפעילויות הספורט המועדפות והמבוקשות בישראל.

החלקה אמנותית על גלגיליות קיימת במספר מועדונים בישראל בין היתר – חולון, גבעת שמואל, מודיעין ועוד. מועדוני הגלגיליות בארץ מתחרים באליפויות אירופה בסולנים ולהקות ההחלקה על גלגיליות נפוצה גם בישראל. מחליקים רבים מחליקים להנאתם או משתתפים בתחרויות שונות, כגון הוקי גלגיליות. כמו כן ידועות קבוצות החלקה על גלגיליות אשר מתארגנות לטיולים ברחובות ערים על גבי גלגיליות.

כזכור, בחופש הגדול האחרון - "חגגו על גלגלים" עם הפעלות בעיר וקייטנה ייעודית שנפתחה לראשונה ב'גן רווה', ואף אירועים והפעלות בחולון, בת-ים ובראשון לציון בהדרכתם והנחייתם של ענת ראובן ופז גל.

צילום: יונה שור-

בשבוע החולף, בנות הרולרסקייט כיכבו בקמפיין מיוחד. במועדון מציינים כי מהשנה, תהיה אופציה, להשכיר בגדים מהענף דוגמת: בגדי גוף, גלגיליות, טרולי, כיסויים, גרביונים, ג'קטים וציוד נוסף.

בקרוב יפתחו חוגים בחולון ובבת-ים בערים נוספות ברחבי הארץ.

מועדון רולרסקייט - מועדון הגלגליות הצעיר, הפועל במספר מרכזים בארץ ונחשב לאחד הבולטים והמתקדמים בתחומו בהכשרת מדריכים ובציוד גלגיליות.

צילום: יונה שור-

המועדון החל את דרכו כחוג קטן בנתניה והפך עם השנים לאחד המותגים המזוהים עם הענף הכולל מספר רב של קבוצות, ממתחילים ועד נבחרות המשתתפות באליפויות בינלאומיות בארץ