כפי שפורסם לראשונה במיינט, תלונות תושבים רבות מהערים חולון ובת-ים, נוגעות למגרש של חולון, בקריית הספורט המאכלס עשרות קבוצות של העיר. (המגרש גובל בין שתי הערים).  

ברקע כזכור, החשיפה הראשונה של אתרנו, על כך שקבוצות הנוער של עוצמה חולון נטשו את המתחם בשבועות האחרונים.

עיריית חולון החליטה להגיב על הפרשה שמסעירה את העיר בשבועות האחרונים. חשוב לציין שזו לא הפעם הראשונה, שראשי העיירה מבטיחים שחלק מהמתחם ישופץ ויעבור שדרוגים ואו לחילופין ייבנה מגרש נוסף היכול לעמוד בכמות הדרישה של ספורטאי העיר (דובר על בניית מגרש סינטטי, שנכון לעכשיו הערכות מדברות כי לא יוקם), נכון לכתיבת שורות אלה, המצב הלא אידאלי במגרש לטענת רבים, לא אופטימלי ועלול לגרום לחבלות ולפציעות לשחקנים מקצועניים.

תגובת עיריית חולון: קריית הספורט כוללת אצטדיון כדורגל, הנותן מענה למשחקי קבוצות הבוגרים,  ושני מגרשי אימונים, כאשר מגרש א' נותן מענה לקבוצות מח' הנוער ומגרש ב' נותן מענה לאימוני קבוצות הבוגרים.

הקבוצות המשחקות ומתאמנות בקריה כוללות 4 קבוצות בוגרים (לזרוס חולון, מכבי ארזים, מועדון ספורט ירמיהו, מכבי כדורגל נשים) ו- 8 קבוצות ילדים ונוער וילדי ביה"ס לכדורגל.

המגרשים מתוחזקים מזה שנים ע"י חברת דשא, מהמובילות בארץ בתחזוקת מגרשים ומדי שנה מבוצע טיפול מירבי ומיטבי כולל שזרוע חורף בכל המגרשים.

מגרש קריית הספורט המדובר

בשל המספר הגדול של קבוצות הכדורגל החולוניות, המשתמשות במגרשי הקריה, נגרם נזק לתשתיות הדשא של המגרשים דבר שמאלץ את הנהלת הקריה מצד אחד למתן את מס' הקבוצות

המשתמשות ומצד שני להשקיע בתשתיות המגרשים לאורך כל שנת הפעילות.

המגרש שלגביו מגיעות מירב התלונות הינו מגרש האימונים של מחלקות הנוער וזאת עקב הכמות ההולכת וגדלה של הקבוצות המשתמשות במגרש.

על מנת לשפר ולשדרג את מצב המגרש ולמנוע בעיות בטיחותיות, מחלקת הספורט נערכת לשיפוץ מקיף במגרש כאשר כבר בחודש זה יבוצע קרצוף (יישור),  מילוי חול ושזרוע חורף. 

הפעולה תימשך כחודש ימים ולאחריה יוכלו קבוצות הנוער לשוב ולשחק בצורה בטיחותית והולמת במגרש.

במהלך חודשי הקיץ יעבור המגרש טיפול יסודי הכולל החלפת מצעים ושתילת דשא קיץ חדש".