למרות שמועדון הפועל תל אביב בכדורגל התפרק וירד ללאומית. בניית האצטדיון המקומי של הקבוצה בעיר בת-ים נמשכת כרגיל. 

כפי שפרסמנו לראשונה לפני כמה חודשים, אומנם טרם התקבלו כל האישורים. אך בעיריית בת-ים עובדים במרץ על האיצטדיון החדש. כזכור, בתחילת השנה נחשף במיינט - על העובדה שלפי העירייה, אמיר כבירי והחברה שבבעלותו, עדיין מוגדרים כזוכים במכרז עבור המגרש על אף התנתקתו הפעילה, ממועדון הכדורגל הפועל תל אביב (שללא כל קשר, צפויה לשחק במתחם גם עם הבעלים החדשים).

התמונה להמחשה בלבד-

בתחילת השבוע, נערכה פגישת עבודה במשרדי עיריית בת-ים בהשתתפות ראש העיר יוסי בכר, בעלי הפועל ת”א בעבר אמיר כבירי ובכירים מחברת הבניה הסינית CMEC, שעתידה לבנות את האצטדיון המתוכנן בעיר, כאשר עבורה זה הביקור השלישי בבת-ים לקראת הקמת הפרויקט.

הצדדים ממתינים עדיין לאישור שר הפנים לעסקת המקרקעין, דבר הכרוך ביורוקרטיה רבה, אך במקביל הסינים ממשיכים בתכנון האצטדיון ואף קרובים לסיום שלו. הפרויקט, שיעלה כ-600 מיליון שקל, אמור להיות ממומן על ידי גוף פיננסי סיני, ואם זה אכן יקרה, זה יהיה פרויקט ראשון מסוגו בישראל שבו יזם פרטי בונה ומנהל אצטדיון כדורגל.

האצטדיון המיועד צפוי להיבנות לפי מודל ה'אופל ארנה' הגרמני ובנייתו צפויה להתחיל בשנה הבא  ואמור להיות בן 30,000 מקומות עם 36 תאי צפייה מפוארים ושטחי מסחר. ההכנסות משטחי המסחר אמורים להוות החזר השקעה ליזם בקמת האצטדיון ושטחי המסחר ולכיסוי עלויות התפעול של האצטדיון.