"המסי" של המרכז: במשך כל השנה, אנחנו מביאים לכם ידיעות על קבוצות ספורט, עליות, ירידות, מאבקי ניהול, מגרשי ספורט ופרשות. אבל בשנה הזו, יש גם רגע אחד של נחת. רגע של דור עתיד בספורט המקומי, וללא ספק תגלית השנה בחולון מבחינה ספורטיבית על אף הצלחות לא מעטות השנה בספורט בעיר. בלעדי למיינט, עדכונים אחרונים, מהמסע הגדול של נתנאל שטרית בן ה-13 בצרפת נמשך. 
כוכב הכדורגל הצעיר של העיר, נתנאל שטרית, ממשיך לפרוע שטרות בצרפת. כפי שפורסם לראשונה במיינט. שטרית בן ה-13 שכזכור, עבר את המבחנים במועדון הפאר הצרפתי. הצטרף רשמית לקבוצת הכדורגל בורדו שנחשב, לאחד ממועדוני הכדורגל המפוארים בעולם.
שטרית התגורר בשכונת ח-300 בחולון, התחיל את הקריירה בגיל 6 בקבוצת צפרירים חולון ועבר משם למועדון הנוער המפואר של מכבי פתח תקווה. לאחרונה משפחתו השלימה בחודשים האחרונים את מעברם באופן סופי לצרפת.
שטרית משחק עם גדולים ממנו | באדיבות המשפחהשטרית עבר התאקלמות מהירה, וכבר אחרי תקופה קצרה קיבל תעודת הצטיינות מטעם המועדון. לא פשוט בגיל כזה, להתחבר מקצועית ולשחק כדורגל לצד השפה, בית הספר והמיקום החדש. 
למיינט נודע, כי לאחרונה עבר הכוכב הצעיר לשחק בשנתון גילאי 15 - 15.5, שם ממשיך להלהיב שכובש לא פעם שערים רבים במסגרת משחקי האימון. 
משפחתו מדווחת כי יש לו געגועים הביתה, לאחים, לאחיות ולחברים בישראל אך עדיין הוא מצליח לעלות על המגרש ולהביא את הכישרון שלו אימון אחר אימון.
המאמן הקודם של הקבוצה אמר עליו: "מדהים לראות ילד ללא שפה, יושב בסבלנות ומקבל הוראות על אף שאת כולן הוא כלל לא מבין. הוא עושה את הכל על הצד הטוב ביותר".