כשהיא רושמת חמישה הפסדים מתחילת העונה. מכבי בת-ים רשמה התאוששות קלה בתחילת השבוע כהתארחה בחוץ אצל מכבי שוהם, כשרשמה עד ערב המשחק מאזן חיובי.
 
המשחק התנהל בשליטה מוחלטת של הבת-ימים לכל אורך המשחק. פתיחה טובה של סרגי אולישנצקי ואלכס וינוקור בהתקפה והגנה מצויינת של עומר ויצמן הצעיר הקנו לבת-ים יתרון 25:14 בסיום הרבע הראשון. היתרון של האורחים רק הלך וגדל והגיע כבר ל- 23 הפרש (19:44) ברבע השני, אך שוהם לא ויתרה ועם 2 שלשות של רועי קנטור שבלט אצל המארחים וריצה יפה צימקה עד ל- 48:35 עם הירידה למחצית. 
 
צילום: פייסבוק רשמי-
בת-ים עלתה טוב למחצית השניה ועם דקות טובות של אופק חכמון ואלכס וינוקור שוב הגדילה את ההפרש ל- 54:72 בסוף הרבע השלישי. שוהם פתחה עם מטח שלשות של אור אלרום בפתיחת הרבע האחרון צימקה את היתרון של בת ים ל- 10 בלבד, בדקות האחרונות של המשחק.
 
לבת-ים היה תשובה של איש אחד, אופק חכמון  בן ה-20 הצעיר והמוכשר במועדון, שסיים עם 22 נקודות בלט וכיכב מעל כולם ודאג להשאיר את הניצחון אצל האורחים. חכמון סידר למכבי בת-ים את נצחונה השלישי העונה, נגד שוהם הצעירה שרושמ מנגד, הפסד שלישי ברציפות. הקבוצה של יניב וייצמן מקבלת הרבה אוויר במאבקי התחתית, ונהנית ממשחק קבוצתי מצוין ו- 6 שחקנים שקלעו בספרות כפולות. 

הצטיינו בבת-ים: אופק חכמון 22, סרגיי אולישנצקי 17, אלכס וינוקור 14, טל זך ובר ויגודמן 11 כ"א, עידן מהרט 10. 
במחזור הבא אחרי הפגרה, בעוד שבועיים מכבי בת-ים תארח את אליצור רמלה במסגרת המחזור ה-9. 
קבוצות הנוער והילדים של מועדון מכבי בת-ים ממשיכות לעשות כבוד לעיר.
 
זו לא הפעם הראשונה, שהמחלקה הצעירה צועדת בראש, מכשירה שחקנים ודואגת לדור העתיד של המועדון. אחרת, אי אפשר להסביר את כמות השחקנים שמשתלבים ועולים מדי שנה לקבוצת הבוגרים של המועדון.
 
השבוע גם הנערים חגגו:  קבוצת נערים א' בהדרכתו של אבישי טמיר מנצחת בבית את מכבי ת"א 64-95 ושומרת על מאזן מושלם של 6 ניצחונות ללא הפסדים .
 קבוצת נערים ב' בהדרכתו של איתן מחלוף מנצחת בחוץ את מכבי ראשל"צ 57-62.