בסוף השבוע האחרון קבוצת קאנטרי בת-ים יצאה לאחד המשחקים השנתיים, הכי מסקרנים בין שתי הערים. המשחק הפגיש בין מאמנים איכותיים וותיקים על הקווים, דוגמת: אהרל'ה שמש ואייל נוביק ממועדון הכושר בריזה,  ומהצד של הבת-ימים, מושיקו יחיא, אחד המאמנים המוערכים והעולים בעיר בשנים האחרונות.
החניכים של אהרל'ה ואייל לחצו בדקות הראשונות של המשחק, אבל בת-ים לא ויתרה, סגרה אותם היטב ובמשחק לחימה ענק, יצאה למתפרצת שהובילה ליתרון ראשון של האורחים במשחק.
לא עברה דקה והחולונים מצאו את השיוון והפיחו תקווה למועדון בריזה, אך למרות שהצליחו לחזור למשחק, מכאן והלאה, זו הייתה רק בת-ים, שהצליחה לברוח ולהוביל לאורך כל המשחק, עד לניצחון ענק מרשים בסיום: 8-6 לקאנטרי בת-ים. 
 
שלושער ענק של דניאל מאיה, שני שערים שהוסיף אופק אברהם כשגם אוריאל מולקנדוב, רותם חבוט, אושר גולמן חגגו עם שער אחד כ"א, עשו את ההבדל בצד הבת-ימי. 
 
המצטיינים של המשחק: דניאל מאיה שסיים על שלושער ואושר גולמן שהחזיק את מרכז ההגנה וסיים עם שער, כיכבו במדי קאנטרי בת-ים.  גם קפטן הקבוצה אופק אברהם ששלט במרכז השדה והשוער מאור סמרנו שהציג יכולה נפלאה בין הקורות, הצטיינו.