ברזניאק. מחכים לפריצה הגדולה

   

מועדון "עצמה העמותה לקידום הטניס בת-ים", יעניק לטניסאית העולה של העיר בת-ים, שלי ברזניאק, מענק הצטיינות מיוחד בטקס חגיגות 30 שנה למרכז הספורט "עצמה".

בטקס יחולקו מלגות בסך כולל של כחצי מיליון שקל ושלי כאמור, תקבל אות הצטיינות על הישגיה הרבים בין היתר: באליפות ישראל בנות 16 באוקטובר (2016) ועל הדירוג העולמי שלה (450) בנוער עד גיל 18.

כזכור רק בחודש נובמבר האחרון זכתה שלי באליפות הבינלאומית לנוער על הדירוג העולמי במקום ה-1. שלי שיחקה נגד שחקנית מסלובניה בגמר itf תחרות בינלאומית עד גיל 18 על הדירוג העולמי, 32 שחקניות מהארץ ומחו״ל נטלו חלק בבית הגמר.

המאמן האישי שלה מיקי זרגרי: "היכולת הטכנית שלה הריכוז והמחויבות שלה בכל משחק משחק, מביאה אותה פעם אחר פעם להישגים ראויים לשבח, היא ראויה לזה"

ענף הטניס ממשיך לעורר הרבה סקרנות וכבוד אצל תושבי העיר. אגודת הטניס המצטיינת של העיר, מועדון טניס בת-ים ממשיכה לנפק הצלחות בגזרה המקומית והבינלאומית.

בעונה שעברה, רשם מועדון הטניס הישג ענק, בדמות העפלה לפלייאוף העליון שבו התמודדו על אליפות הליגה לקראת סיום העונה. 

יו"ר מרכז עצמה רו"ח איתן ברק :"מרכז 'עצמה' יחגוג 30 שנה של עשייה ספורטיבית. המרכז ימשיך לתמוך במועדון, על מנת לאפשר לספורטאים את הכלים הטובים ביותר להצלחה. ספורטאי ומאמני מועדון עושים עבודה נהדרת שבאה לביטוי בהישגים מדהימים ובתרומה לקהילה".