סיום תכנית "מעגלים" שהתקיימה לאחרונה במסגרת פרויקט "הגל שלי", היה עבור בוגריה ציון דרך שחגג את האפשרות שלהם להצליח בחיים בתחומים חדשים.

החניכים בפרויקט גולשים ומתמודדים עם האתגרים בים, ולומדים שההתמדה והאמונה העצמית הם הכלים שמאפשרים להם להתעלות מעל הקשיים ולהגיע אל המטרות שלהם.

לאחרונה הסתיים המחזור הראשון של תכנית "מעגלים" אותה מפעיל הפרויקט, תכנית התנדבותית שמעניקה לבוגרי העמותה הכשרה מקצועית לצד התנסות בתפקידים מקצועיים. בני הנוער שהשתתפו בה התחלקו לשלושה צוותי הכשרה- צוות צילום סטילס, וידאו ועריכה, צוות תחזוקת גלשנים וצוות הפקת אירועים. 

 צילום: דורון תלמי

שלושת הצוותים עברו תהליך הכשרה בליווי מנטורים ומנחים מקצועיים מהשוק והעולם המקצועי, וקיבלו הכשרה מקצועית לצד למידה ועשייה. בזכות הכלים שניתנו להם, יוכלו הבוגרים לצאת אל שוק התעסוקה עם המקצועות הללו ולהתמודד עם  אתגרי העולם הגדול.

צילום: דורון תלמי

בטקס החגיגי בנוכחות ההורים, החברים, השותפים וצוות "הגל שלי", בוגרי התכנית ציינו את סיומו של תהליך ארוך ומיוחד. הנערים הציגו את התוצרים שלהם, שדרכו ניתן היה ללמוד על התהליך החשוב אותו עברו.

הטקס נפתח במעמד ראש העיר, והנחו אותו ראשי הצוותים בוגרי העמותה, שהמשיכו במסורת של בוגרים שממשיכים להרגיש ב"גל שלי" כמו בביתם השני.