"פסטיבל יותר" ייערך השנה לראשונה במסגרת "תודה!" שבוע הוקרה ארצי לחיילי צה"ל.

מסיבת המתגייסים הגדולה ביותר בישראל עם סטטיק ובן- אל תבורי, הדג נחש, "קפה שחור חזק" ונתן גושן, תערך בתאריך ה- 5 ביולי בגני יהושע- (פארק הירקון )בתל אביב

צילום: צלמים בקליק-

הכניסה למלש"בים(מיועדים לשירות ביטחון) חינם!
האמנים שיופיעו בפסטיבל  נבחרו כאהובים ע"י המתגייסים הצעירים בסקר אומנים מיוחד שקיים מועדון "יותר" באתר "עולים על מדים".

רגע לפני שהם עולים על מדים, המתגייסים החדשים לצה"ל מוזמנים למסיבת הגיוס הגדולה ביותר בישראל – פסטיבל "יותר".

הפסטיבל יערך זו השנה ה- 13 על ידי מועדון "יותר" - מועדון ההטבות והצרכנות  לחיילי החובה של 'יחד למען החייל' (הגוף המאוחד של קרן לב"י והאגודה למען החייל) ובמימון ידידי  האגודה למען החייל בבריטניה. המתגייסים לשירותי הביטחון השונים מוזמנים לאירוע שמטרתו, עידוד ערך הגיוס לצה"ל ושרות משמעותי תוך יצירת אירוע חווייתי שכל כולו מוזיקה מעולה, אוירה טובה ומידע משמעותי והכרחי לקראת הגיוס הקרוב. הכניסה כמובן בחינם!

באירוע צפויים להשתתף כ- 20,000 מתגייסים שיגיעו מכל רחבי הארץ. רשויות מקומיות שונות יספקו הסעות מוסדרות, הנוסעים לאירוע ברכבת ישראל יהנו מהנחה של 20% בהצגת ההזמנה לפסטיבל במעמד רכישת כרטיס הלוך ושוב  בקופות הרכבת.

בפארק תיפתח לשכת גיוס של מיטב  (הבקו"מ) עם כ-  110 עמדות מחשב מאוישות. המתגייסים יוכלו לקבל במקום מידע אישי על שיבוצם בצה"ל, להגיש בקשות מיוחדות, ואף לבקש שינוי שיבוץ ולקבל תשובות מיידיות.

כמו כן ייערך הפנינג ענק עם מתחמי אטרקציות ייחודיים וכן מייצג חילות ייחודי של 26 חילות בצה"ל אשר ימסרו מידע חיוני על השירות הצבאי והתפקידים השונים ונציגי הסברה שיענו על שאלות הנוגעות לגיוס. מתחם הפנינג ייבנה בפארק ויכלול אטרקציות וחלוקת מתנות. בנוסף, יוקם מתחם הסברה לנהיגה בטוחה הכולל סימולטורים מיוחדים מטעם עיריית תל אביב והרשות הלאומית לבטיחות בדרכים.

לאירוע מוזמנים כל המתגייסים לשירותי הביטחון בשונים במחזורי יולי 2017 עד מאי 2018, אשר יוכלו להיכנס חינם עם הצגת ההזמנה שקיבלו בדואר.

למחרת יתארחו בפארק כ- 15,000 חיילים בשירות חובה למופע הוקרה מיוחד "יחד בפארק". החיילים ייהנו מהופעות של האמנים המובילים והאהובים עליהם בעלות מסובסדת של 20 ₪.

במופע יופיעו להקת "התקווה 6", ההרכב "אינפקטד משרום", והזמרים: אליעד, איתי לוי, אדיר גץ ומוטי טקה. כרטיסים ניתן לרכוש באתר www.yoter.co.il או בכוכבית 9066

במסגרת הפסטיבל ייהנו המתגייסים מהופעות של ההרכבים והזמרים המובילים בסצנת המוסיקה הישראלית. מועדון "יותר" ערך בחודשים אחרונים סקר לדירוג האומנים האהובים ביותר בקרב המתגייסים העתידיים (מתוך רשימת האמנים המאושרת ע"י חיל חינוך).

צילום: צלמים בקליק-

כמו כן תערך במקום מסיבה בניצוחו של ה- DJ ערן ברנע. את האירוע ינחו כוכבי הנוער המוכרים והאהובים שי אמבר ("בית הספר למוזיקה") שירה לוי ("פלאשבק", "סוסי פרא") ואיל שקרצי ("זגורי אימפריה"), המשרתים בימים אלה בשירות חובה בצה"ל.

האלוף (מיל) יורם יאיר- ייה, יו"ר 'יחד למען החייל', הזמין את המלש"בים לאירוע ואמר: "מעבר לפעילות השוטפת ש'יחד למען החייל' מקיים במשך כל השנה לרווחת חיילי צה"ל אנחנו פותחים מפעל חדש שיאפשר לרבבות אנשים יחידים, בתי עסק, ורשויות מקומיות לקחת חלק ולהביע את הערכתם לחיילי צה"ל. על אף היות צה"ל חלק מהותי המשקף את אופייה וישותה של החברה הישראלית, שבוע ההוקרה נותן ביטוי לקשר העמוק בין הצבא לחברה. "פסטיבל יותר", המיועד למתגייסים הוא אחד מאירועי השיא של שבוע ההוקרה".