את קריסה מור מכיר כל חובב גלישה ברחבי העולם. גולשת הגלים הזו בת ה-24 זכתה כבר שלוש פעמים באליפות העולם, וביום חמישי הקרוב היא תכיר מקרוב את מרכז "הגל שלי", חוף הריביירה, בבת-ים, אליו היא מגיעה כדי להיפגש ולגלוש יחד עם בני הנוער במקום.

אל המרכז, שהוקם לפני כארבע שנים במטרה לשלב בין תכנית התפתחותית לנוער בסיכון לבין גלישה, היא תגיע היישר מארץ הולדתה הוואי.

זו אינה הפעם הראשונה בה משתתפים בני הנוער שגולשים במקום במפגשים שכאלה, שכן התכנית שלהם כוללת מעת לעת שיחות עם דמויות מפתח שונות, המאפשרות להם למצוא את החוט המקשר בין התמודדותם הייחודית מול אתגרי הים לבין הצלחה כללית בכל מטרה בחיים.

תמונה באדיבות ירון וקסמן-

תחילה תפגש מור עם גולשים נבחרים מכל הקשת הישראלית, ובהמשך תחליף לבגדי גלישה ותעבור לסשן גלישה יחד עם בני הנוער. המפגש המיוחד יסתיים בהרצאה, שתאפשר לנערים ולנערות מבת-ים לראות באופן מוחשי לאילו הישגים ניתן להגיע באמצעות התמדה ואמונה עצמית.

ירון וקסמן, אחד ממקימי מרכז "הגל שלי", סיפר לנו שעל מנת להביא את מור אל המפגש יצרה העמותה קשר עם Hurley, החברה שארגנתה את הגעתה ארצה, והם שמחו לקחת חלק במפגש המעצים וחוצה המגזרים הזה. הוא הוסיף כי מטרת הגעתה ארצה היא לגלוש ולבקר באתרים המרכזיים בישראל, ואין ספק כי השיחה עם בני הנוער של בת-ים והגלישה המשותפת עמם יישארו איתם הרבה אחרי שייצאו מהמים.