קריסה הייתה בת ארבע בלבד כשאביה עודד אותה להכיר את הגלים מקרוב. בשנים שלאחר מכן היא עוד לא חשבה לקחת את התחביב לכיוון תחרותי, אבל בגיל 12 כבר אמרה לו לראשונה שהיא רוצה להיות הכי טובה בעולם. מאז ועד היום התאמנה בת ה-24 מהוואי והפכה לאלופת העולם בגלישה שלוש פעמים. ביום חמישי האחרון היא נפגשה עם בני נוער ממרכז 'הגל שלי' בבת-ים וסיפרה להם בשיחה אישית: "לצורך כך הייתי צריכה להקריב, להתאמץ ולהתמיד." 

צילומים באדיבות עמותת "הגל שלי"-

הביקור בעמותה היה נקודת הסיום של הסיור של קריסה בישראל, שנערך מטעם "בורדר-ליין" וחברת Hurley, והוא החל בשיחה אישית במהלכה סיפרו לה הנערים והנערות מהי עבורם העמותה, שמצליחה לקשר בין גלישה בים לבין התפתחות אישית.

אליאס, נער בן 19, ציין ש"זה לא משנה עם מי אתה גולש, כולנו פה ביחד. כשאני נכנס למים אני לא רואה מוסלמי, נוצרי או יהודי. על הגלשן כולנו שווים".

כל הקבוצה נכנסה למים, מור הראתה לנערים כמה ביצועים מיוחדם ולאחר מכן עזרה להם לתפוס גלים וחילקה טיפים . היא ציינה: "לבוא לפגוש אתכם, לשמוע את הסיפורים שלכם, זה מעורר השראה. מה שאתם עושים פה כאינדווידואלים זה מדהים, אבל כולכם כקבוצה זה גדול יותר מהחיים, ויוצר אימפקט משמעותי לחיים של כולנו".

צילומים באדיבות עמותת "הגל שלי"בסוף השיחה אחד הנערים שאל את מור "איך להיות גולש טוב יותר?" על כך היא ענתה: "אל תפחדו לבקש עזרה. תסמכו על הצוות הנפלא שיש לכם פה, ובעיקר אל תפחדו להיכשל. אני נכשלת ונופלת כל הזמן. הדרך היא העיקר- תהנו מהמסע".

 צילומים באדיבות עמותת "הגל שלי"