אמש (יום ג') הגיע שר האוצר משה כחלון, יחד עם שאר חברי סיעת 'כולנו' וראש העיר יוסי בכר, לבקר במרכז 'הגל שלי' בעיר. זאת, על מנת להכיר מקרוב את העמותה שמשתמשת בגלישה ככלי חינוכי לסיוע לבני נוער בסיכון.

במהלך המפגש שוחח שר האוצר עם דור ורוני, בוגרי התוכנית בגילאי 19 ו-16, שסיפרו את סיפורם האישי ואת האופן בו הוא השתלב בפעילות שלהם בעמותה. דור סיפר שהמקום הפך להיות הבית שלו, ורוני ציינה: "המקום הזה מוציא ממך דברים שלא ידעת שיש בך, גיליתי שאני יכולה לעזור לאנשים".

מייסדי העמותה, ירון וקסמן ועומר טולצ'ינסקי, שיתפו את כחלון בכך שהיו מעוניינים להגדיל את היקף הפעילות של העמותה אבל הם מתקשים לעשות זאת עקב בעיות כלכליות שעמה היא מתמודדת, והוא ציין שיעשה את המירב על מנת לעזור לה מבחינה תקציבית.

כחלון גם שוחח כאמור עם בני הנוער שהגיעו למקום, והביע הזדהות עם הקשיים אותם הם צולחים: "הסיפור שלי הוא די דומה. בגיל 14 עזבתי הכל והלכתי לים כדי לעזור לפרנסת המשפחה. לא הייתה לי בגרות ולא סיימתי 12 שנות לימוד". הוא הוסיף והדגיש כי הקשיים והמחלוקות מגיעים לאורך כל החיים, אבל חשוב לדעת לנצח אותם. "לא נשברתי בילדות ולא נשברתי בפוליטיקה. למרות שהיו לי את כל הסיבות להתרסק" סיכם. "להצליח או להיכשל, ההחלטה שלכם. ואתם תצליחו!"