אירועי ט"ו בשבט יעמדו השנה בסימן "כנסת צעירה", במסגרתם בני נוער וסטודנטים מרחבי הארץ יגיעו ביום שלישי הקרוב (ה-14 בפברואר) למשכן הכנסת ויקיימו ישיבות, המדמות באופן מדויק את עבודתה.

בשיאו של היום תתקיים באודיטוריום הכנסת ישיבת מליאה, שתנוהל על ידי בני הנוער, יחד עם יו"ר הכנסת, שרים ישיבו לשאילתות והצעות לסדר והנערים ינאמו נאומים בני דקה.

בשעות הבוקר יקיימו בני הנוער ישיבות ודיונים במסגרת וועדות הכנסת השונות, אשר יהיו ישיבות רשמיות לכל דבר ויועברו בשידור חי. בשעה 16:00 תקיים הכנסת את ישיבת המליאה ה"אמיתית" החגיגית שלה, במעמד נשיא המדינה, יושב ראש הכנסת, ראש הממשלה וראש האופוזיציה.

האם בני הנוער יעשו את זה טוב יותר? צילום: עפר מאירשלושה בני נוער ייצגו את בת-ים באירועים הללו: בני ג'אג'אטי, ראש מועצת הנוער של בת-ים ישולב במרכז המחקר והמידע של הכנסת; דוד אקופיאן, סגן יו"ר מועצת הנוער, ישמש טוען בוועדת העלייה והקליטה; וחנה אמרה, דוברת המועצה, תשמש גם היא כטוענת  בוועדת העלייה והקליטה, ותישא נאום בן דקה במליאה המדומה.

ג'אג'אטי השתתף גם בכנסת הצעירה שהתקיימה בשנה שעברה, וציין בפני mynet בת-ים כי במהלך היום יועברו שידורים חיים של האירוע בדף הפייסבוק של "מועצת הנוער העירונית  בת-ים".

בנוסף לדיונים, במהלך היום יצטרפו בני נוער שונים להיכרות עם עבודת המחלקות המקצועיות בכנסת ו"יוצמדו" לאחת המחלקות: מזכירות, לשכה משפטית, משמר הכנסת, לשכת המנכ"ל ועוד.