המיזם של ירון וקסמן ועומר טולצ'ינסקי, שהפך למרכז העצמה לבני נוער במצבי סיכון, העניק כבר כלים למאות צעירים באמצעות הרעיון שחיבר בין גלישה בים לבין הצלחה בחיים. עם ארבעה סניפים, שהמרכזי שבהם הוא בבת-ים, נראה שהרעיון לפיו "מי שמתמיד מצליח", עליו סיפר וקסמן בעבר בראיון ל-mynet בת-ים, אכן מוכיח את עצמו.

אבל השניים לא עצרו שם, והמשיכו בקידום הענקת מסגרת וקהילה תומכת גם לבוגרים של התוכנית, שיאפשרו להם להמשיך ולהתפתח גם בעתיד. לשם כך הוקמה התכנית "אחים בוגרים" בה משמשים החניכים המצטיינים כאחים למתחילים והופכים לעוזרי מדריך גלישה מוסמכים; "מקום בעולם", תכנית שמעניקה לבוגרים את היכולת להמשיך ולהגיע למרכז בחינם גם בסיום התהליך; וכעת גם תכנית "מעגלים", תכנית התנדבותית חדשה שבה החניכים לומדים צילום, עריכה, הפקת אירועים ותחזוקת גלשנים.

במהלך התכנית הזו זוכים החניכים לקחת חלק משמעותי בפעילות העמותה, מתמקצעים בתחומים השונים ומשתלבים בפעילות של "הגל שלי" כדי ללמוד לקיחת אחריות, צבירת ניסיון וקבלת כלים חדשים לחיים שישרתו אותם גם בהמשך.

ביום חמישי הבא, ה-30.3, יתקיים ערב הצגת תוצרים וטקס הסיום הראשון של התכנית החדשה, בהשתתפות 30 מבוגריה הטריים. בני נוער ותושבים שמעוניינים להכיר את הפעילות, מוזמנים להגיע ולהכיר!

מתי? יום חמישי, ה-30.3, 18:30

איפה? מרכז הגל שלי, חוף רביירה, טיילת בת-ים